Epson TM-U220B Drukarka paragonowa (bonowa)

Cena netto: 1450 zł
Cena brutto: 1 783,50 zł

Wyjątkowo łatwa w użyciu, cechująca sie solidną konstrukcją oraz wysoką wydajnością. Prosty sposób ładowania papieru (Drop-In). Automatyczny nóż obcinający. Drukuje na papierach o trzech szerokościach. Możliwość montażu na ścianie. Drukarka EPSON TM-U220  ze względu na swoją specyficzną budowę (głowica igłowa - wydruk za pośrednictwem taśm barwiących) dedykowana jest do pracy w trudniejszych warunkach (typu: kuchnia, bar) gdzie temperatura otoczenia wyklucza stosowanie drukarek termicznych. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Drukarka EPSON TM-U220  ze względu na swoją specyficzną budowę (głowica igłowa - wydruk za pośrednictwem taśm barwiących) dedykowana jest do pracy w trudniejszych warunkach (typu: kuchnia, bar) gdzie temperatura otoczenia wyklucza stosowanie drukarek termicznych. Z urządzeniami zewnętrznymi może komunikować się za pośrednictwem trzech różnych typów złączy:  USB, RS232 lub LAN. Posiada wbudowaną obcinarkę papieru oraz umożliwia wydruk na papierze o trzech szerokościach: 58, 70 lub 76 milimetrów, co oznacza większą uniwersalność zastosowań oraz możliwość obniżenia kosztów w dużych systemach POS. Inne zalety to: szybkość druku do 6 linii / sekundę (30 znaków w linii), pamięć na logo firmowe, polskie znaki w standardzie PC852, papier offsetowy kaseta barwiąca czerwono-czarna typ ERC-38.

  

Wyjątkowo łatwa w użyciu, cechująca sie solidną konstrukcją oraz wysoką wydajnością. Prosty sposób ładowania papieru (Drop-In). Automatyczny nóż obcinający. Drukuje na papierach o trzech szerokościach. Możliwość montażu na ścianie.

- Elastyczna szerokość papieru 76/69,5/58,5 mm

- Niski całkowity koszt utrzymania

- Automatyczny nóż obcinający

- Wysoko prędkość wydruku

TM-U220B
2 Przedmioty

Opis

Rodzaj druku
igłowa
Rozdzielczość druku [dpi]
16 cpi
Szybkość wydruku
4,7 linii/s
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
248x160x139 mm

Podobne produkty