SATO CG212TT Biurowa drukarka etykiet

Cena netto: 2700 zł
Cena brutto: 3 321,00 zł

SATO CG212TT to wysokiej klasy urządzenie umożliwiające wydruk etykiet z rozdzielczością 305 DPI co sprawia, że nawet niewielkiego rozmiaru kody kreskowe są precyzyjnie wydrukowane, a wydruk termotransferowy zapewnia trwałość wydruku nawet w trudnych warunkach.  Jednocześnie jest to niedroga, kompaktowa drukarka biurowa, dająca możliwość drukowania 2 - calowych etykiet w termotransferowej technologii druku. Zaprojektowana do ogólnego zastosowania aplikacji kodów kreskowych, drukarka jest przygotowana do stosowania technologii RFID, a także może być wykorzystywana do druku metek oraz opasek o wysokiej częstotliwości HF RFID*. 

Typ komunikacji
Ilość

SATO CG212TT to wysokiej klasy urządzenie umożliwiające wydruk etykiet z rozdzielczością 305 DPI co sprawia, że nawet niewielkiego rozmiaru kody kreskowe są precyzyjnie wydrukowane, a wydruk termotransferowy zapewnia trwałość wydruku nawet w trudnych warunkach.  Jednocześnie jest to niedroga, kompaktowa drukarka biurowa, dająca możliwość drukowania 2 - calowych etykiet w termotransferowej technologii druku. Zaprojektowana do ogólnego zastosowania aplikacji kodów kreskowych, drukarka jest przygotowana do stosowania technologii RFID, a także może być wykorzystywana do druku metek oraz opasek o wysokiej częstotliwości HF RFID*. SATO CG212TT ma niewielkie wymiary i kompaktową budowę, jest również bardzo prosta w obsłudze. Posiada dodatkowe opcje takie jak: „na żądanie” oraz drukowanie małej ilości etykiet i opasek. To wszystko powoduje, iż seria drukarek CG2 jest jedną z najlepszych w klasie drukarek desktopowych, zarówno pod względem funkcjonalności jak i wartości w stosunku do ceny.

Urządzenie może być obsługiwane jako autonomiczny system drukowania, wyłącznie przy użyciu klawiatury SATO, która pozwala wyeliminować potrzebę podłączenia sprzętu do komputera podczas drukowania. Produkt świetnie się sprawdza na ograniczonej przestrzeni lady czy biurka w sklepie bądź w biurze. Antybakteryjna obudowa drukarki, wykonana z nieorganicznego, antybakteryjnego materiału, pozwala na wykorzystywanie urządzenia w środowisku, gdzie czystość i higiena są najważniejsze, a wysoki poziom bezpieczeństwa niezbędny.

Prosta konstrukcja umożliwia łatwą obsługę i konserwację; głowice czy też wałki mogą być wymieniane bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Typowe zastosowanie drukarki SATO CG212TT obejmuje między innymi: ceny i znakowanie towaru na półkach, obniżki cenowe, oznaczanie zwrotów, identyfikację pacjentów na podstawie opasek, znakowanie próbek, kontrolę dostępu oraz zarządzanie stałym klientem, uwierzytelnianie produktu, a szczególnie śledzenie wybranej pozycji, części, wyszukiwanie błędów itd.

 

- Druk termotransferowy lub termiczny

- Rozdzielczość 305 DPI

- Prędkość druku maks. 100mm/s

- Szerokość druku 56 mm

- Złącze USB+RS232 lub USB+LAN

- Druk kodów kreskowych

CG212TT
3 Przedmioty

Opis

Rozdzielczość
305 dpi
Wymiary
128 x 235 x 173 mm
Szerokość etykiety [mm]
63 mm
Złącza
USB + RS- 232C, USB + LAN
RODZAJ
Drukarka etykiet biurowa
Technika wydruku
Termiczna
Szybkość wydruku
100 mm / s
Pamięć
(Flash ROM): 4MB, RAM: 8 MB
Długość etykiety
600 mm

Zobacz także

Podobne produkty