Dotykacka Kompletna System kasowy

Cena netto: 3550 zł
Cena brutto: 4 366,50 zł

Prowadzisz dużą restaurację, hotel lub sklep? Potrzebujesz systemu kasowego, który pomoże Ci zarządzać dużą liczbą ludzi i wieloma przedmiotami w magazynie? Wybierz Dotykačkę KOMPLETNĄ. Dotykačka KOMPLETNA jest przeznaczona dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. To system kasowy skonfigurowany tak, by zaspokoić potrzeby firm z wieloma oddziałami i tysiącami produktów w magazynie. Mimo zaawansowanych funkcji jej obsługa jest bardzo intuicyjna – przeszkolenie personelu w podstawowym zakresie zajmuje do 30 minut. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Prowadzisz dużą restaurację, hotel lub sklep? Potrzebujesz systemu kasowego, który pomoże Ci zarządzać dużą liczbą ludzi i wieloma przedmiotami w magazynie? Wybierz Dotykačkę KOMPLETNĄ.

Dotykačka KOMPLETNA jest przeznaczona dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. To system kasowy skonfigurowany tak, by zaspokoić potrzeby firm z wieloma oddziałami i tysiącami produktów w magazynie. Mimo zaawansowanych funkcji jej obsługa jest bardzo intuicyjna – przeszkolenie personelu w podstawowym zakresie zajmuje do 30 minut. 

 

Opis produktu

- wysokiej jakości tablet dotykowy 14"

- stojak VESA

- drukarka fiskalna Elzab MERA online LAN

- szuflada kasowa

- drukarka bonowa Rongta LAN

- okablowanie

 

Zalety:

- łatwa w instalacji – do 15 minut

- intuicyjna w obsłudze – przeszkolenie personelu zajmie do 30 minut

- bezpłatna całodobowa pomoc techniczna

- dokładny samouczek dostępny online

- łatwa w integracji z terminalami płatniczymi

ASP01015
1 Przedmiot

Podobne produkty