Posnet Thermal A XL Drukarka fiskalna dla apteki

Cena netto: 2799 zł
Cena brutto: 3 442,77 zł

Posnet Thermal A XL to innowacyjne rozwiązanie dla aptek, które w ciągu dnia wystawiają dużą ilość paragonów. Drukarka fiskalna z linii Thermal to nowoczesne rozwiązanie połączone z designem, które od lat wyróżnia firmę Posnet spośród wielu producentów kas i drukarek fiskalnych na rynku. Posnet Thermal A XL to urządzenie, które wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i oferuje dodatkowo szereg nowych formatek wspomagających transakcje apteczne m.in.: wycena leku, wycena recepty, wycenę leku robionego, zamówienie na lek recepturowy oraz wykonanie raportu kasowego dla aptek.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Apteki lubią tę drukarkę. Drukarka należy do urządzeń najczęściej wybieranych przez właścicieli aptek, którym jest specjalnie dedykowana. Cechą wyróżniającą Posnet Thermal A XL jest możliwość wydruku linii definiowanych przez aplikację apteczną na wszelkich wydrukach wyceny recept, leku czy wyceny leków przygotowywanych w aptece.

 

Swoboda pracy i aranżacji

Cenisz sobie możliwość wyboru i dopasowania do własnych potrzeb? Drukarka, ze względu na duży wybór wyświetlaczy, pozwoli Ci indywidualnie dopasować i zaaranżować miejsce sprzedaży w aptece. Poza standardowymi funkcjami urządzenie posiada różne formatki związane z realizacją operacji aptecznych, w tym m.in. wycenę leku, recepty, wycenę leku przygotowywanego w aptece, zamówienie na lek recepturowy czy wykonanie raportu kasowego dla aptek.

 

Sprawdzona przez farmaceutów

Właściciele aptek i punktów aptecznych doceniają dedykowane rozwiązania funkcjonalne drukarki Thermal A XL , która w znacznym stopniu ułatwia im codzienną pracę, różniącą się od typowej obsługi klienta.

2006
2 Przedmioty

Opis

Zasilanie awaryjne
akumulator AGM 12V/1
wbudowany akumulator zapewniający wydruk min. 6000 linii
Gwarancja
1 rok
Interfejsy-komunikacja
1 x USB
USB
Liczba towarów (PTU)
250000
Przeznaczenie
Apteki o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu
Typ drukarki
drukarka fiskalna elektroniczną z kopią elektroniczną paragonu
Waga
~ 2
Szerokość papieru
57 mm
57mm
Liczba kasjerów
zależne od programów
Wymiary
242 x 232 x 158 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem standardowym
szuflada
interfejs

Zobacz także

Podobne produkty