Novitus HD II Online Drukarka fiskalna

Cena netto: 2990 zł
Cena brutto: 3 677,70 zł

Stworzyliśmy linię urządzeń Novitus Online Power o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 528 MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256 MB pamięci operacyjnej.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Urządzenie z rodziny wyróżnionej m.in. Nagrodą Kupców Polskich Złoty Paragon oraz tytułem finalisty konkursu Dobry Wzór. Postaw na zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Stworzyliśmy linię urządzeń Novitus Online Power o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 528 MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256 MB pamięci operacyjnej.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Urządzenie z rodziny wyróżnionej m.in. Nagrodą Kupców Polskich Złoty Paragon oraz tytułem finalisty konkursu Dobry Wzór. Postaw na zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYŚWIETLACZ

Drukarka Novitus HD II Online to urządzenie z kolorowym wyświetlaczem pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. Duży, 4,3” kolorowy wyświetlacz zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on bardzo czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki oraz dowolne animowane reklamy w prosty sposób przygotowywane i programowane przez właściciela. Drukarka ma aż 128 MB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram. Drukarka może występować z wyświetlaczem wbudowanym - na stałe przytwierdzonym do obudowy drukarki) lub wyświetlaczem wolnostojącym, o różnej wysokości podstawy, połączonym z drukarką przewodem o długości do 1,25m.

 

PRECYZJA WYDRUKU

Drukarka Novitus HD II Online została wyposażona w niezawodny, trwały i szybki mechanizm drukujący japońskiej firmy Citizen. Technologia tego mechanizmu pozwala na druk nie tylko paragonów, ale i również faktur VAT. Wydruki mogą być  realizowane na papierze o szerokości 57 lub 80 mm za pomocą kilku rodzajów czcionek. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,5 sekundy, a maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany za pomocą profesjonalnego obcinacza papieru montowanego w drukarce w standardzie. Faktura VAT to również prosta operacja.

 

PORÓWNANIE TREŚCI PARAGONU Z OBRAZEM Z MONITORINGU? TERAZ WYSTARCZY JEDYNIE NUMER PARAGONU

Drukarkę w łatwy sposób można zintegrować z systemem monitoringu. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności jaką jest monitor wydruku, możesz porównać zgodność treści paragonu z zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. W tym celu będziesz potrzebował jedynie numeru paragonu, który w łatwy sposób pozwoli ci odnaleźć moment rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej.

 

AKCJE MARKETINGOWE, KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI.

Szybka zmiana animacji wyświetlanej na ekranie drukarki? A może aktualizacja grafik na paragonie? Możesz zrobić to zdalnie na wszystkich drukarkach podłączonych do sieci. Działania marketingowe to jednak nie wszystko. Zdalna komunikacja umożliwia również przeglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub szybkie zablokowanie dostępu. Dzięki oprogramowaniu BROKER do zarządzania i monitorowania rozproszonych sieci drukarek, możliwa jest pełna kontrola online nad wieloma urządzeniami. Korzystają z niego działy księgowe, które weryfikują dokumenty generowane na drukarkach fiskalnych (raporty dobowe i paragony fiskalne) oraz działy IT odpowiedzialne za nadzór nad prawidłową pracą urządzeń, monitorowanie stanu urządzeń oraz ich serwisowanie. Zgodność wsteczna z protokołami Novitus / Novitus zgodny oraz XML to łatwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Możliwa jest także zdalna konfiguracja każdej drukarki przez wbudowany serwer WWW.

 

STANDARD BEZPIECZEŃSTWA WYŻSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Obawiasz się przypadkowego dostępu do menu drukarki przez kasjera lub osoby postronne? Drukarka HD II Online pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia, uniemożliwiając przypadkowy dostęp do menu urządzenia. Dzięki temu uchronisz się przed utratą komunikacji z programem sprzedażowym i unikniesz przypadkowego wydruku raportu dobowego. Zakładając hasło na menu drukarki zabezpieczysz się przed wykonaniem raportów przez osoby nieuprawnione. Twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

 

DRUKARKA FISKALNA HD II ONLINE W SKRÓCIE:

- Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)

- 1 000 000 towarów w bazie

- 7 stawek PTU do zaprogramowania

- Aż 60 znaków do precyzyjnego opisu towaru + 3 dodatkowe linie po 40 znaków

- Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce

- Procesor 528 MHz

- 256 MB pamięci RAM

- 8.192 MB pamięci flash

- System operacyjny LINUX

- Duży 4,3” kolorowy wyświetlacz działający w trybie High Color

- Wyświetlacz wbudowany lub wolnostojący o różnej wysokości podstawy, podłączany do drukarki przewodem o długości do 1,25m 

- 128 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu

- 100 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu

- Wydruk do 1.000 paragonów na naładowanym akumulatorze

- Szybkość wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę

- Możliwość zaprogramowania aż do 1024 grafik do wydruku

- Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” z obcinaczem papieru

- Oszczędność papieru dzięki dołączaniu wydruku niefiskalnego do paragonu bez dodatkowego nagłówka

- Na wydrukach niefiskalnych różne wielkości czcionek, w tym bardzo duże znaki do wydruku kodów i innych oznaczeń

- Łączność RS232, Ethernet, karta WiFi* lub Bluetooth*, modem GSM*

- Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML

- Konfiguracja drukarki przez wbudowany serwer WWW

*) opcja dodatkowa

HD2Online
5 Przedmioty

Opis

Zasilanie awaryjne
akumulator LiFePO4 14V
Wyświetlacz
TFT 4,3" High Color, obrotowy, wolnostojący, 480x 272 piksele
Liczba towarów (PTU)
1 000 000
Typ drukarki
drukarka fiskalna stacjonarna
Szerokość papieru
57 lub 83 mm
Liczba kasjerów
bez ograniczeń
Mechanizm drukujący
termiczny
Liczba stawek PTU
7
Klawiatura [ilość klawiszy]
8 + wyłącznik zasilania
Wymiary
178 x 350 x 190 mm
Liczba grup towarowych
bez ograniczeń
Rabaty
Tak
Nazwa towaru
60 znaków + 3 linie opisu towaru
Złącza
2x RS232, 1x RJ45 (Ethernet)

Podobne produkty