Zebra ZXP3 Drukarka kart plastikowych

Cena netto: 3059.37 zł
Cena brutto: 3 763,03 zł

Drukarka ZXP Series 3 do bezpośredniego druku kart (Direct-to-Card) oferuje szereg zaawansowanych funkcji zapewniających doskonałą wydajność za przystępną cenę. Dzięki niewielkim wymiarom mieści się doskonale w ograniczonej przestrzeni roboczej. Ułatwiające obsługę funkcje, takie jak wkład z taśmą barwiącą Load-N-Go™ i komunikaty dla użytkownika na wyświetlaczu LCD, wymagają minimalnej nauki obsługi i optymalizują czas pracy bez przestojów.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Drukarka ZXP Series 3 do bezpośredniego druku kart (Direct-to-Card) oferuje szereg zaawansowanych funkcji zapewniających doskonałą wydajność za przystępną cenę. Dzięki niewielkim wymiarom mieści się doskonale w ograniczonej przestrzeni roboczej. Ułatwiające obsługę funkcje, takie jak wkład z taśmą barwiącą Load-N-Go™ i komunikaty dla użytkownika na wyświetlaczu LCD, wymagają minimalnej nauki obsługi i optymalizują czas pracy bez przestojów. Opracowana przez Zebrę technologia przetwarzania obrazu w komputerze ZRaster™ pozwala na drukowanie z dużą szybkością i jednoczesną optymalizację jakości druku. Ponadto nowe taśmy barwiące wysokiej klasy firmy Zebra mają ulepszony skład, który został specjalnie opracowany do druku o dużej szybkości i wysokiej jakości. Urządzenie drukuje w trybie jedno- lub dwustronnym, zapewniając jednolicie wysoką jakość obrazów monochromatycznych i kolorowych.

Wybór dostępnych opcji interfejsów pozwala na łatwą integrację drukarki ZXP Series 3 z systemami lokalnymi lub sieciowymi, a pełen pakiet opcji kodowania, które można dodać przy zakupie lub później, zapewnia elastyczne rozwiązanie do szerokiego zakresu zastosowań.

 

Najważniejsze cechy drukarki:

- druk jedno- lub dwustronny bezpośrednio na karcie (Direct-to-Card)

- duża szybkość druku: druk monochromatyczny do 750 kart/godz., druk w pełnym kolorze YMCKO 180 kart/ godz., druk w pełnym kolorze YMCKOK 140 kart/godz.

- pełne możliwości kodowania dla potrzeb różnych rynków i zastosowań

- doskonała jakość druku zapewniająca żywe kolory, realistyczne zdjęcia oraz wyraźny tekst i kody kreskowe

- intuicyjna konstrukcja ułatwiająca użytkowanie: upraszcza naukę obsługi

- opcjonalne zabezpieczenia do drukowania kart płatniczych na żądanie

ZXP3
2 Przedmioty

Opis

Wymiary
236x201x368 mm
Złącza
USB, Ethernet
Technika wydruku
Druk termosublimacyjny termotransferowy bezpośrednio na karcie (Direct-to-Card)
Rozdzielczość
300 dpi
Szybkość wydruku
Do 180 kart/godz. w pełnym kolorze, 750 kart/godz. w druku monochromatycznym
Typy kart
PVC i kompozytowe PVC
Szerokość i długość kart
format CR-80 ISO 7810, typ ID-1, CR79
Pojemność podajnika
100 kart z automatyczną regulacją

Zobacz także

Podobne produkty