TP-LINK TL-PB10000 POWERBANK 10000 mAh

Cena netto: 86 zł
Cena brutto: 105,78 zł
Brutto

Praktyczny powerbank o pojemności 10 000 mAh z obsługą funkcji Fast Charge. Produkt wyposażony został w przydatną funkcję Pass Through Charging, która pozwala na równoczesne ładowanie wbudowanego akumulatora i przyłączonych urządzeń. Bateria litowo-polimerowa jest cienka i lekka, a jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo ładowania, przez co jest szeroko stosowana w najlepszych urządzeniach cyfrowych. W porównaniu do banków energii z bateriami litowo-jonowymi, TL-PB10000 jest cieńszy i bardziej elegancki. Ta przenośna ładowarka doskonale mieści się w dłoni. Zamknięty w smukłej obudowie TL-PB10000 to bank energii o pojemności sięgającej aż 10000mAh, kompatybilny z większością urządzeń cyfrowych. Przy pełnej pojemności jest w stanie całkowicie naładować twoje urządzenie.

Ilość

Praktyczny powerbank o pojemności 10 000 mAh z obsługą funkcji Fast Charge. Produkt wyposażony został w przydatną funkcję Pass Through Charging, która pozwala na równoczesne ładowanie wbudowanego akumulatora i przyłączonych urządzeń.

 

Litowo-polimerowy bank energii 10000mAh

- Bardzo duża pojemność 10000mAh

- Wystarczy na 4 ładowania IPhone’a XS oraz 2,4 ładowania Samsunga Galaxy S9

- Moc 2,1A umożliwia ultraszybkie ponowne naładowanie banku energii - nawet 50% szybsze osiągnięcie pełnej pojemności 

- Litowo-polimerowa bateria znacznie zwiększa bezpieczeństwo

- Bank energii i podłączone urządzenia mogą być ładowane jednocześnie

 

Bateria litowo-polimerowa jest cienka i lekka, a jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo ładowania, przez co jest szeroko stosowana w najlepszych urządzeniach cyfrowych. W porównaniu do banków energii z bateriami litowo-jonowymi, TL-PB10000 jest cieńszy i bardziej elegancki. Ta przenośna ładowarka doskonale mieści się w dłoni. Zamknięty w smukłej obudowie TL-PB10000 to bank energii o pojemności sięgającej aż 10000mAh, kompatybilny z większością urządzeń cyfrowych. Przy pełnej pojemności jest w stanie całkowicie naładować twoje urządzenie - raz lub nawet kilkukrotnie.

TL-PB10000
5 Przedmioty

Zobacz także