Unitek Y-3197 Aluminiowy Hub 4x USB 3.0

Cena netto: 61.46 zł
Cena brutto: 75,60 zł
Brutto

Aluminiowy hub USB 3.0 oprócz możliwości podłączenia 4 urządzeń peryferyjnych USB, takich jak: klawiatura, myszka, pendrive, twardy dysk czy kamera internetowa, posiada możliwość ładowania telefonów. 4 porty USB rozłożone są w sposób, który umożliwia łatwe i wygodne podłączenie urządzeń. Koncentrator USB jest w szczególności polecany posiadaczom laptopów z małą ilością portów USB. Posiada wejście microUSB, które może służyć do podpięcia dodatkowego zasilania, gdyby okazało się ono potrzebne. Hub aktywny może obsługiwać skaner, drukarkę, tuner tv i do tego jednocześnie wydajnie ładować telefon czy tablet. Jako zasilacz możesz wykorzystać starą ładowarkę od smartfona.

Ilość

Hub, który synchronizuje i ładuje

Aluminiowy hub USB 3.0 oprócz możliwości podłączenia 4 urządzeń peryferyjnych USB, takich jak: klawiatura, myszka, pendrive, twardy dysk czy kamera internetowa, posiada możliwość ładowania telefonów. 4 porty USB rozłożone są w sposób, który umożliwia łatwe i wygodne podłączenie urządzeń. Koncentrator USB jest w szczególności polecany posiadaczom laptopów z małą ilością portów USB. Posiada wejście microUSB, które może służyć do podpięcia dodatkowego zasilania, gdyby okazało się ono potrzebne. Hub aktywny może obsługiwać skaner, drukarkę, tuner tv i do tego jednocześnie wydajnie ładować telefon czy tablet. Jako zasilacz możesz wykorzystać starą ładowarkę od smartfona.

 

Bezpieczny i szybki

Zaimplementowana w nim technologia BC 1.2 w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dogadanie odpowiedniego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii urządzeń mobilnych i utrzymują ich początkową pojemność. Technologia USB 3.0 zapewnia bardzo szybki transfer USB do 5Gbps. Zastosowano zabezpieczenia: przed zwarciem, przed nadmiernym napięciem i przed przepięciem.

 

Design i jakość Premium

W hubie zastosowano chipset Premium GL, który gwarantuje najlepsze osiągi i jakość.  Aluminiowe wykończenie nie tylko decyduje o eleganckim, Apple-style wyglądzie, ale sprawi, że produkt będzie nam służył latami. Hub jest wyposażony w technologię Hot swapp/Plug & play, czyli nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Po prostu podłączasz go do komputera i działasz. Jest kompatybilny z Windowsem XP, Vista, 7, 8, 8.1, 9 i 10, komputerami z systemem Linux i Mac 9.0 i nowszymi.

 

Specyfikacja

Złącze 1: USB typ A 3.0 męskie

Złącze 2: 4 x USB 3.0 żeńskie (900 mAh, transfer do 5Gbps)

Złącze 3: microUSB żeńskie (rekomendowany jest zasilacz 5V 2A)

Dioda LED

Technologie: BC 1.2, Plug-and-play/Hot swap

chipset: GL 3522

wykonanie: aluminium

kolor: aluminium i biel

długość przewodu USB: 30 cm

Wymiary: 60 mm średnicy, 22 mm wysokości

Y-3197WH
62 Przedmioty

Zobacz także