Unitek hub USB-C 3xUSB 3.1 Gen1 PD 100W HDMI 4K H1107E

Cena netto: 175.59 zł
Cena brutto: 215,98 zł
Brutto

Aluminiowy hub podłączany przez USB C z trzema portami USB A, USB C z Power Delivery i portem HDMI do podłączenia monitora 4K. Hub USB z adapterem HDMI to świetny dodatek do eleganckiego, cienkiego ultrabooka, w którym czasem brakuje niezbędnych portów. Hub umożliwia podłączenie dwóch urządzeń przez typowe USB A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Przez porty USB A jest możliwe także ładowanie z mocą 5V/1.5A na każdym porcie.

Ilość

Aluminiowy hub podłączany przez USB C z trzema portami USB A, USB C z Power Delivery i portem HDMI do podłączenia monitora 4K.

 

Superszybki transfer danych

Hub USB z adapterem HDMI to świetny dodatek do eleganckiego, cienkiego ultrabooka, w którym czasem brakuje niezbędnych portów. Hub umożliwia podłączenie dwóch urządzeń przez typowe USB A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Przez porty USB A jest możliwe także ładowanie z mocą 5V/1.5A na każdym porcie.

 

Podłącz monitor 4K przez USB C

Praca na 13-calowym monitorze jest wygodna w drodze, ale w domu czy biurze zdecydowanie lepiej korzystać z dużego ekranu. Adapter USB C na HDMI 2.0 umożliwia podłączenie monitora lub telewizora do ultrabooka za pomocą zwykłego przewodu HDMI. Rozdzielczość 4K przy próbkowaniu 30Hz daje krystalicznie ostry i nasycony obraz, a obsługa Audio 7.1 Dolby Digital niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Aby skorzystać z tej funkcji port USB C w tablecie czy laptopie musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode lub być zgodny z Thunderbolt 3.

 

Power Delivery 100 W

Hub jest wyposażony w technologię Power Delivery, co oznacza, że można wydajnie ładować komputer przewodem podłączonym do portu USB C w hubie, więc nawet jeśli masz tylko jeden port USB C w ultrabook’u nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze – bateria czy dodatkowe funkcje. Smukły, aluminiowy hub doskonale pasuje do nowoczesnej elektroniki i jest przyjemny w użyciu. Giętki przewód o długości 20 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń.

 

Tak jak inne produkty marki Unitek koncentrator USB może być objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB C

Złącze 2: 3 x Port USB A

Złącze 3: Port USB C (zasilanie 100W)

Złącze 4: port HDMI 2.0 4K@30p

Zastosowanie: transfer danych, ładowanie

Ładowanie: 5V1.5A na każdym porcie

Standard USB: USB 3.1 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbps, kompatybilny z USB 2.0 i 1.1

Wymiary: 110mm x 34.8mm x 12.3mm

Wykończenie: aluminium

Technologie: Plug&play, USB SuperSpeed 3.1 Gen1, Specyfikacja HDCP2.2, zabezpieczenia ładowania BC1.2

 

Zawartość opakowania:

Hub USB H1107E

Instrukcja obsługi

H1107E
107 Przedmioty

Zobacz także