Unitek Hub USB-C 3xUSB 3.1 PD HDMI SD VGA RJ45 D1026B

Cena netto: 334.56 zł
Cena brutto: 411,51 zł

uHUB N9+ aluminiowy hub podłączany przez USB-C uzupełnia nowoczesne ultrabooki o szereg potrzebnych portów: dwa wyjścia video VGA i HDMI, Ethernet, czytnik kart SD i microSD, trzy porty USB-A i USB-C z Power Delivery. Lekkie i mobilne ultrabooki z bezprzewodowym połączeniem z siecią mają swoje zalety, ale czasem potrzebujesz czegoś więcej. Wielofunkcyjny replikator portów umożliwia podłączenie gigabitowego Internetu do komputera bez portu RJ45. Hub umożliwia także podłączenie trzech urządzeń przez typowe USB-A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD i microSD – błyskawicznie skopiujesz tysiące zdjęć z wakacji.

Ilość

uHUB N9+ aluminiowy hub podłączany przez USB-C uzupełnia nowoczesne ultrabooki o szereg potrzebnych portów: dwa wyjścia video VGA i HDMI, Ethernet, czytnik kart SD i microSD, trzy porty USB-A i USB-C z Power Delivery.

 

Superszybki transfer danych

Lekkie i mobilne ultrabooki z bezprzewodowym połączeniem z siecią mają swoje zalety, ale czasem potrzebujesz czegoś więcej. Wielofunkcyjny replikator portów umożliwia podłączenie gigabitowego Internetu do komputera bez portu RJ45. Hub umożliwia także podłączenie trzech urządzeń przez typowe USB-A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD i microSD – błyskawicznie skopiujesz tysiące zdjęć z wakacji.

 

Podłącz monitor 4K przez USB C

Praca na 13-calowym monitorze jest wygodna w drodze, ale w domu czy biurze zdecydowanie lepiej korzystać z dużego ekranu. Adapter USB C na HDMI 2.0 umożliwia podłączenie monitora lub telewizora do ultrabooka za pomocą zwykłego przewodu HDMI, a port VGA będzie najlepszy do podłączenia rzutnika. Rozdzielczość 4K przy próbkowaniu 30Hz daje krystalicznie ostry i nasycony obraz, a obsługa Audio 7.1 Dolby Digital niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Aby skorzystać z tej funkcji port USB C w tablecie czy laptopie musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode lub być zgodny z Thunderbolt 3. Podczas korzystania jednocześnie z VGA i HDMI maksymalna rozdzielczość to FullHD.

 

Power Delivery 100 W

Hub jest wyposażony w technologię Power Delivery, co oznacza, że można wydajnie ładować komputer przewodem podłączonym do portu USB C w hubie. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB-C w ultrabook’u nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze – bateria czy dodatkowe funkcje. Ponadto hubem można ładować urządzenia przez porty USB-A – także bez podłączania dodatkowego zasilania. Mimo tak wielu funkcji hub ma dość małe rozmiary i łatwo się go przechowuje. Giętki przewód o długości 17 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń. Aluminium w modnym kolorze świetnie pasuje do nowoczesnej elektroniki. Tak jak inne produkty marki Unitek hub USB-C może zostać objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na Android i iOS), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB-C

Złącze 2: 3 x Port USB-A

Złącze 3: Port HDMI 4K@30Hz

Złącze 4: Port VGA FullHD@60Hz

Złącze 5: RJ45 (8P8C) 10/100/1000 Mbps Ethernet

Złącze 6: Port USB-C z PowerDelivery 100W (tylko zasilanie)

Czytnik kart pamięci SD i microSD o specyfikacji SDHC / SDXC, maksymalna pojemność 2 TB

Zastosowanie: audio-video, transfer danych, ładowanie, Ethernet

Specyfikacja USB: USB SuperSpeed 3.1 Gen1

Moc: 100 W (20A/5V)

Transfer danych: 5 Gbps

Technologie: Plug&play, IPv4/IPv6, COE, Wake-on-LAN, full i half-duplex, specyfikacja IEEE 802.3, specyfikacja HDCP2.2

Wykończenie: ciemnoszare aluminium, matowy plastik, lampka LED

Wymiary: 120mm x 50mm x 18mm

Najważniejsze cechy:

rozbudowany replikator portów z 9 funkcjami

Wyjścia video HDMI i VGA

Gigabit Ethernet

3 porty USB-A

Port USB-C

Czytnik kart SD i microSD

Power Delivery

Pobierz zaktualizowaną instrukcję obsługi.

 

D1026B
70 Przedmioty

Zobacz także