Unitek Hub 2 x USB 3.1 z czytnikiem kart i HDMI D1036A

Cena netto: 122.43 zł
Cena brutto: 150,59 zł
Brutto

D1036A Szklany hub o wyjątkowym designie: Hartowane szkło i stop aluminium robią wrażenie, ale jego możliwości są równie imponujące. Rozszerz możliwości swojego komputera o dwa dodatkowe porty USB A, HDMI i uniwersalny czytnik kart. Połączenie USB-C jest zgodne ze standardem USB 3.0 Gen 1 i zapewnia transfer danych z prędkością 5 Gbit na sekundę. Zdjęcia czy filmy kopiują się w kilka sekund. Taki hub to świetny prezent dla fotografa czy osoby interesującej się grafiką i designem. Jest wyposażony w szybki czytnik kart pamięci SD i microSD, a przy tym ładnie wygląda na biurku.

 

Ilość

Design i technologia

D1036A Szklany hub o wyjątkowym designie: Hartowane szkło i stop aluminium robią wrażenie, ale jego możliwości są równie imponujące. Rozszerz możliwości swojego komputera o dwa dodatkowe porty USB A, HDMI i uniwersalny czytnik kart.

 

Superszybki transfer danych

Połączenie USB-C jest zgodne ze standardem USB 3.0 Gen 1 i zapewnia transfer danych z prędkością 5 Gbit na sekundę. Zdjęcia czy filmy kopiują się w kilka sekund. Taki hub to świetny prezent dla fotografa czy osoby interesującej się grafiką i designem. Jest wyposażony w szybki czytnik kart pamięci SD i microSD, a przy tym ładnie wygląda na biurku.

 

Bezpieczne ładowanie

Za pomocą tego huba można także ładować podłączone urządzenia, jest zasilany bezpośrednio przed port USB, nie musisz więc podłączać dodatkowych kabli. Dzięki technologii Plug&play nie ma potrzeby instalacji sterowników, podłączasz i od razu działa.

 

Podłącz monitor przez USB

W najnowszych notebookach ze względu na oszczędność miejsca, czasem brakuje portów. Rozwiązaniem jest hub z portem HDMI, który pozwala podłączyć monitor czy rzutnik przez port USB C z DisplayPort Alternate Model lub zgodny z Thunderbolt 3. Giętki przewód długości 13 cm pozwala na wygodne podłączenie wszystkich potrzebnych urządzeń. Tak jak inne produkty marki Unitek koncentrator USB może być objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup w aplikacji Unitek Search (dostępna na Android i iOS), szczegóły na stronie: https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Najważniejsze cechy:

Podłączenie przez USB-C

Port HDMI

2 x USB-A

Czytnik kart SD i microSD

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB C

Złącze 2: 2 x Port USB-A

Złącze 3: Port HDMI

Złącze 4: czytnik kart pamięci SD i microSD

Standard USB: SuperSpeed USB 3.1 Gen 1

Rozdzielczość: 4K@30Hz; 2K@60Hz

Transfer: 5 Gbps

Wykończenie: czarne hartowane szkło, szary stop aluminium, ozdobne szlify, PVC

Wymiary: 103 x 11 x 33 mm

Waga: 58 g

Długość przewodu: 13 cm

D1036A
344 Przedmioty

Zobacz także