Unitek Hub USB-C HDMI VGA USB-A i PD 100W D1049A

Cena netto: 142.67 zł
Cena brutto: 175,48 zł
Brutto

uHub Q4 Lite to replikator portów podłączany przez USB-C, który w swojej kompaktowej aluminiowej obudowie kryje dwa porty wideo: HDMI 2.0 i VGA z funkcją MST, dodatkowy port USB-A do transmisji danych i USB-C z Power Delivery 100W. Coraz mniejsze ultrabooki i laptopy często mają okrojoną liczbę portów. Dlatego marka Unitek stworzyła serię hubów z USB-C z najbardziej potrzebnymi funkcjami. Hub D1049A umożliwia podłączenie pendrive’a czy myszy przez typowy port USB-A, którego często brakuje w nowoczesnych komputerach. Hub nie blokuje możliwości ładowania dzięki technologii Power Delivery 100W zaimplementowanej w porcie USB-C. Przy użyciu odpowiedniej ładowarki i kabla ładowanie MacBook’a Pro 16” trwa o godzinę krócej niż przy fabrycznym zasilaczu.

uHub Q4 Lite to replikator portów podłączany przez USB-C, który w swojej kompaktowej aluminiowej obudowie kryje dwa porty wideo: HDMI 2.0 i VGA z funkcją MST, dodatkowy port USB-A do transmisji danych i USB-C z Power Delivery 100W.

 

Hub z PowerDelivery 100W

Coraz mniejsze ultrabooki i laptopy często mają okrojoną liczbę portów. Dlatego marka Unitek stworzyła serię hubów z USB-C z najbardziej potrzebnymi funkcjami. Hub D1049A umożliwia podłączenie pendrive’a czy myszy przez typowy port USB-A, którego często brakuje w nowoczesnych komputerach. Hub nie blokuje możliwości ładowania dzięki technologii Power Delivery 100W zaimplementowanej w porcie USB-C. Przy użyciu odpowiedniej ładowarki i kabla ładowanie MacBook’a Pro 16” trwa o godzinę krócej niż przy fabrycznym zasilaczu.

 

Praca i rozrywka na wielu ekranach

Technologia MST (Muti-Stream Transport) umożliwia podłączenie dwóch wyświetlaczy do jednego wyjścia video i rozszerzenie pulpitu na trzy ekrany (dla systemu Windows). To duże udogodnienie podczas pracy w programach graficznych, prezentacji na konferencjach czy oglądaniu filmów ze smartphone’a. Maksymalna rozdzielczość dla HDMI to 4K przy próbkowaniu 60 Hz, a dla portu VGA FullHD (1080p). Podczas używania dwóch ekranów rozdzielczość dla obu jest ograniczona do maksymalnej rozdzielczości mniejszego z nich. Żeby skorzystać z tej funkcji port USB-C musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode.

 

Jakość gwarantowana

Hub jest zabezpieczony solidną metalową obudową, przez co ładnie wygląda i jest bardzo trwały. To idealny kompan podróży – dzięki kompaktowym wymiarom (Lite) nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Unitek Polska oferuje darmowy trzeci rok gwarancji po zarejestrowaniu zakupu przez aplikację Unitek Search dostępną na iOS i Android.

 

Najważniejsze cechy:

Podłączany przez USB-C lub Thunderbolt 3

Zasilanie PowerDelivery 100W (ostateczna moc zależy od zasilacza; przykładowo 85W z zasilaczem 96W; 76W z 87W)

MST – rozszerzenie pulpitu komputera o dwa dodatkowe ekrany 1080p

HDMI 2.0 – dźwięk Dolby True HD, 4K@60Hz, 2K@120Hz, HDR

Port USB 2.0 typu A

 

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: Wtyk USB-C (Thunderbolt 3)

Typ złącza: Port USB-A, USB-C (zasilanie), VGA, HDMI

Kolor: szary

Długość przewodu: 15 cm

Zintegrowany przewód: tak

W zestawie: hub USB-C, instrukcja

Transfer danych: 480 Mbps

Interfejs: USB

Standard HDMI: HDMI 2.0

Maksymalna rozdzielczość: 4K dla HDMI, 1080p dla VGA

Obsługiwane technologie: Multi-Stream Transport, Power Delivery, Plug and play

Materiał: aluminium

Współpracuje z systemami: Windows OS, Mac OS, Chrome OS, Android, iOS

Standard USB: 2.0

Zastosowanie: video, audio, zasilanie (20V/5A), transfer danych

Wymiary: 44,05mm x 57,6mm x 14,6mm

Linia Unitek: high

Jednokierunkowy: nie

Producent: Unitek

D1049A

Zobacz także