Unitek Y-1468 adapter USB-Ethernet 10/100Mbps

Cena netto: 46.04 zł
Cena brutto: 56,63 zł
Brutto

Prosty adapter USB typu A z portem RJ45 do podłączenia sieci LAN lub Internet o prędkości 100 Mbps. Wifi jest wygodne, ale jeśli potrzebne jest niezawodne i szybkie podłączenie do sieci LAN lub Internet to najlepiej skorzystać z połączenia kablowego. W laptopach, w których nie zamontowano portu RJ45 umożliwia to adapter Y-1468. Adapter USB na RJ45 jest kompatybilny z USB 2.0 i umożliwia przesyłanie danych z prędkością Fast Ethernet 100Mbps. Dzięki zastosowaniu wydajnych chipsetów Realtek, połączenie nie tylko jest bardzo szybkie, stabilne i bezpieczne, ale także umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji jak Power Managment, i Wake-on-LAN. Auto Sleep Mode i Power Management oszczędzają energię, co jest szczególnie ważne przy pracy laptopa na baterii.

Ilość

Prosty adapter USB typu A z portem RJ45 do podłączenia sieci LAN lub Internet o prędkości 100 Mbps. Wifi jest wygodne, ale jeśli potrzebne jest niezawodne i szybkie podłączenie do sieci LAN lub Internet to najlepiej skorzystać z połączenia kablowego. W laptopach, w których nie zamontowano portu RJ45 umożliwia to adapter Y-1468.

 

Stabilne połączenie LAN

Adapter USB na RJ45 jest kompatybilny z USB 2.0 i umożliwia przesyłanie danych z prędkością Fast Ethernet 100Mbps. Dzięki zastosowaniu wydajnych chipsetów Realtek, połączenie nie tylko jest bardzo szybkie, stabilne i bezpieczne, ale także umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji jak Power Managment, i Wake-on-LAN. Auto Sleep Mode i Power Management oszczędzają energię, co jest szczególnie ważne przy pracy laptopa na baterii.

 

Jakość gwarantowana

Do produkcji użyto doskonałych materiałów, a sam adapter jest bardzo mały. Czarna, plastikowa obudowa ujmuje elegancją, a na pierwszy plan wychodzą walory użytkowe konwertera. Mimo prostej konstrukcji jest wytrzymały i solidny. Adapter razem z kablem ma tylko 15 cm długości, więc łatwo go schować do plecaka czy torby na laptopa. Adapter tak jak wszystkie produktu Unitek można zarejestrować przez aplikację Unitek Search, aby otrzymać darmowy, trzeci rok gwarancji. Szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: Wtyk USB-A

Typ złącza: Port RJ45

Kolor: czarny

Długość przewodu: 20 cm

Zintegrowany przewód: tak

W zestawie: Adapter USB na RJ45

Transfer danych: 100Mbps

Interfejs: USB

Obsługiwane technologie: Half/Full Duplex, automatyczne wykrywanie prędkości połączenia TX/RX FIFO, wspiera iPv4/iPv6 oraz COE, Wake-Up, Link Status Change oraz zdarzenia Magic Packet dla zdalnego wybudzenia

Materiał: tworzywo sztuczne

Współpracuje z systemami: Windows, MacOS, Linux

Standard USB: USB 2.0

Zastosowanie: Ethernet, LAN  10/100 Mbps

Wymiary: 61 mm x 23 mm x 17 mm

Y-1468
523 Przedmioty

Zobacz także