Insoft PC-Gastronom – Ekran realizacji zamówień (dopłata za każde stanowisko)

Cena netto: 150 zł
Cena brutto: 184,50 zł
Brutto

Ekran realizacji zamówień to rozwiązanie, dzięki któremu klienci będą mogli na bieżąco monitorować status realizacji swojego zamówienia. Prezentacja statusu realizacji zamówień odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji wyświetlanej na ekranie. Aplikacja podzielona jest na trzy sekcje: "W trakcie realizacji", w której znajdują się zamówienia aktualnie realizowane, oraz "Gotowe do odbioru", w której znajdują się zamówienia już zrealizowane, gotowe do odebrania przez klienta. Trzecia sekcja natomiast służy do prezentowania statycznej grafiki

Ilość

Ekran realizacji zamówień to rozwiązanie, dzięki któremu klienci będą mogli na bieżąco monitorować status realizacji swojego zamówienia. Prezentacja statusu realizacji zamówień odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji wyświetlanej na ekranie. Aplikacja podzielona jest na trzy sekcje: "W trakcie realizacji", w której znajdują się zamówienia aktualnie realizowane, oraz "Gotowe do odbioru", w której znajdują się zamówienia już zrealizowane, gotowe do odebrania przez klienta. Trzecia sekcja natomiast służy do prezentowania statycznej grafiki Dzięki temu, że klienci obserwują status realizacji swojego zamówienia, automatycznie obserwują także trzecią sekcję, którą można wykorzystać jako nośnik reklamowy. Istnieje możliwość wyświetlania grafiki na całym ekranie, tworząc tło dla wyświetlanego ekranu.

 

PC-GASTRONOM jest programem dla branży gastronomicznej. Może być wykorzystywany na samodzielnym stanowisku kasjerskim, jak również w sieciowym systemie kas. Przy współpracy z PC-Market 7 i Konsolą Kupca daje możliwość kompleksowego zarządzania restauracjami oraz siecią placówek gastronomicznych. Pracuje w środowisku MS Windows oraz Linux.

 

PC-GASTRONOM cechuje elastyczność w definiowaniu różnych opcji, dzięki czemu klient dostosowuje system do własnych potrzeb.. Posiada przejrzysty i prosty interfejs, dzięki czemu użytkownicy szybko nabierają umiejętności w obsłudze programu. Panele szybkiej sprzedaży usprawniają wybór towarów. Drukarka Kuchenna w połączeniu z Ekranem Kuchennym powodują błyskawiczny przesył zamówień do kuchni. W połączeniu z systemem PC-Market 7 w czasie realnym sprawdzisz pracę obsługi kelnerskiej, obroty, klientów, paragony wydane i anulowane, stan gotówki. W tym systemie, jednocześnie pracować może wielu kasjerów a każdy z nich może mieć otwarte po kilka rachunków równolegle.

 

PC-GASTRONOM współpracuje z urządzeniami wykorzystywanymi w lokalach gastronomicznych oraz restauracjach; terminale płatnicze, drukarki fiskalne, drukarki bonów, drukarki kuchenne, wyświetlacze dla klientów, wagi, klawiatury programowalne, czytniki kart magnetycznych, elektronicznych i pin padów. Współpracuje również z systemem monitoringu. W sumie, ponad 150 typów urządzeń.

 

Podstawowe funkcje programu PC-GASTRONOM

- obsługa jednej drukarki fiskalnej z kilku stanowisk

- obsługa dwóch drukarek fiskalnych

- obsługa drukarek kuchennych

- kooperacja ze stanowiskiem Ekranu Kuchennego

- podział rachunków kelnerskich

- zamrażanie rachunków kelnerskich

- panele szybkiej sprzedaży – różne możliwości definiowania

- logowania do systemu za pomocą kodu lub karty magnetycznej

- obsługa dowolnej ilości kelnerów

- opcja otwarcia kilku rachunków jednocześnie

- przenoszenie rachunków między kelnerami

- różne możliwości konfigurowania uprawnień (serwis/manager/barman/kelner)

- opcja wersji anglojęzycznej dla wybranych stanowisk

- obsługa ekranów dotykowych i klawiatur programowalnych

- rozliczenia kasjera z różnych form płatności oraz dowolnej ilości walut

- obsługa kart płatniczych i lojalnościowych

- możliwość programowania różnych cen – Happy Hours

- rozbudowana konfiguracja systemu, który można dostosować do swoich potrzeb

- bezpieczne środowisko pracy i wysoka ochrona danych

- opcje wystawiania faktur do paragonów

- możliwość tworzenia programów lojalnościowych, rabatów lub innych reguł promocji

- możliwość współpracy z monitoringiem

- opcje szybkiej sprzedaży produktów (panele szybkiej sprzedaży, klawisze-skróty, parametry i kategorie produktów, kody PLU)

 

PC-GASTRONOM przy współpracy z PC-MARKET 7 umożliwia wnikliwe analizy on-line na podstawie danych sprzedaży, rozliczenie kasjerów oraz obsługi kelnerskiej. Zapewnia również pełną obsługę zaplecza magazynowego restauracji. Pozwala sporządzić ponad 40 typów dokumentów magazynowych, ponad 80 typów raportów. Umożliwia eksport do systemów FK, projektowanie oraz wymianę dokumentów. 

080708
10 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty