Novitus Nano II Online Kasa fiskalna

Cena netto: 1500 zł
Cena brutto: 1 845,00 zł

NANO II online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu powyżej 500MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Typ komunikacji
Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Następca bez wątpienia najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej, jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Model zachował najlepsze cechy pierwowzoru, czyli niewielkie rozmiary i wygodny kształt, wodoodporną podświetlaną klawiaturę. Zmieniono design urzązenia i dodano nowe klawisze funkcyjne, aby umożliwić szybszą sprzedaż i zapewnić kasjerowi bardziej intuicyjną pracę. Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, gabinety kosmetyczne, sklepy - kasa NANO II zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Kasa Nano II Online w standardzie ma zamontowone łącze WLAN - po wyjęciu z pudełka od razu może łączyć się z sieciami WiFi w których zasięgu się znajduje.

 

NANO II online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu powyżej 500MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

 

NANO II Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy.

 

Pomimo bardzo bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. funkcja obsługi wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu.

 

NANO II Online posiada bardzo wydajny akumulator – bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Kasa może komunikować się m.in. z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. Klawiatura wykonana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. NANO II online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

 

KASA NANO II ONLINE W SKRÓCIE:

•  Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)

•  Wbudwowane łącze WLAN w standardzie

•  20.000 towarów w bazie

•  40 znaków w nazwie

•  1000 kodów dowiązanych

•  20.000 bufor paragonów on-line

•  100 pozycji na paragonie

•  100 działów towarowych

•  32 kasjerów

•  10 form płatności

•  7 stawek PTU

•  Rozliczenie zaliczek na paragonach

•  Procesor 524 MHz

•  256 MB pamięci RAM

•  4.096 MB pamięci flash

•  2 wyświetlacze LCD 192x48 pxl

•  Platforma LINUX

•  Łączność LAN, RS232, USB, BT(opcja), GSM 3G/LTE (opcja),

•  Współpraca z terminalem kart płatniczych, pinpadem, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą

•  Wygodne programowalne klawisze szybkiej sprzedaży

•  Rozliczenia opakowań zwrotnych i kaucji, usługi busowe i czasowe

•  Programowalne nagłówki graficzne paragonu, grafiki w stopce paragonu

  

DŁUGODYSTANSOWIEC WŚRÓD URZĄDZEŃ FISKALNYCH

 

W mobilnym urządzeniu obok jego funkcji, bardzo ważne jest jego zasilanie akumulatorowe i pojemność baterii. NANO II online potrafi bez zasilacza wydrukować nawet do 3 000 paragonów, co pozwala nawet na kilkudniową pracę bez ładowania. Niskie zużycie energii zapewniane jest przez zaawansowany system usypiania poszczególnych elementów kasy w okresie bezczynności. Moc zapewnia akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah. Użytkownik może według własnych upodobań oprogramować opcje auto-usypiania oraz auto-wyłączania. Kasa samoczynnie wyłączy podświetlenie wyświetlaczy LCD podczas pracy bez zasilacza, aby dodatkowo oszczędzać energię akumulatora. Akumulator kasy jest wykonany w formie wymiennego pakietu, który można w dowolnym momencie odłączyć od kasy i ładować standardowym zasilaczem poza kasą, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

 

MOC ZAWSZE W KASIE

 

Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch pakietów akumulatorowych. Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie lub poza urządzeniem, za pomocą standardowego zasilacza dostarczonego w komplecie z kasą. Pracując na ladzie czy biurku, kasa możne cały czas być podłączona do sieci poprzez zasilacz.

 

PRACUJ BEZ ZBĘDNYCH PRZERW

 

Dzięki wymiennemu akumulatorowi możesz pracować jeszcze dłużej w dowolnym miejscu bez zasilania sieciowego. NANO II może używać naprzemiennie dwóch pakietów akumulatorowych. Rozładowany akumulator można ładować w urządzeniu lub poza nim za pomocą zasilacza.

 

ELASTYCZNA KOMUNIKACJA

 

Do dyspozycji złącze komunikacyjne LAN, RS232 oraz USB w standardzie. W kasie zainstalować można dodatkowe moduły łączności m.in. WiFi, BT, modem 3G/LTE. Każda kasa NANO II może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów

 

POJEMNA BAZA TOWARÓW ZMIEŚCI CAŁY TWÓJ ASORTYMENT

 

Kasa NANO II Online posiada rozbudowaną obszerną bazę towarową, która pomieści wszystkie artykułu małego sklepu, a długa nazwa towaru lub usługi w sposób czytelny zidentyfikuje każdy artykuł na paragonie. Wykorzystaj aż 20.000 PLU.

 

POŁĄCZ Z SYSTEMEM CHMUROWYM NOVICLOUD

 

NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

 

PODŁĄCZ TERMINAL PŁATNICZY

 

Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomoca protokołu ECR-EFT narzuconego przez przepisy dla kas fiskalnych online'owych. Pracuje też z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzysatniem protokołu Novitus EFT-POS. Pozwala również na współpracę z termianlami przenośnymi typu MPos.

  

WRZUĆ I PRACUJ / JAPOŃSKI MECHANIZM DRUKUJĄCY

 

Kasa wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący, japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych. Zastosowanie mechanizmu typu clamshell powoduje, że operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej. Możliwość używania papieru o długości 30 metrów bieżących pozwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce.

 

GDZIE WYKORZYSTASZ NAJLEPIEJ ZALETY KASY NANO II ONLINE

 

Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, warsztaty samochodowe, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie, kancelarie prawnicze.  Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach umożliwiają funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe. Wykorzystuj kasę również jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego. 

250NOVNANOII
15 Przedmioty

Opis

Zasilanie awaryjne
akumulator 7,4 V; 2,25 Ah; wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą
Liczba towarów (PTU)
20 000
Szerokość papieru
57 mm
Liczba kasjerów
32
Mechanizm drukujący
termiczny
Typ kasy
Mała mobilna
Liczba stawek PTU
7
Ilość pamięci RAM
256 MB
Klawiatura [ilość klawiszy]
23 w tym 4 funkcyjne
Złącza
RS232 + USB + RJ45 (Ethernet)
Wyświetlacz operatora
LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli
Wyświetlacz klienta
LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli
Liczba grup towarowych
100
Rabaty
Tak
Nazwa towaru
40 znaków

Zobacz także

Podobne produkty