TSC MB240T Półprzemysłowa drukarka etykiet

Cena netto: 4292.7 zł
Cena brutto: 5 280,02 zł

TSC MB240 seria przemysłowych drukarek etykiet termicznych / termotransferowych jest nowym liderem w dziedzinie druku etykiet przemysłowych o szerokości do 4". Seria MB240 została zaprojektowana tak, aby pasowała do większych modeli drukarek przemysłowych TSC, w tym serii MH240 i MX240P. MB240 ma niewielkie wymiary, łatwo zrozumiały interfejs operatora i pełny zestaw opcji spełniających niemal każdą aplikację drukującą. Kompaktowa konstrukcja, cicha praca i szybka wydajność etykiet sprawia, że urządzenie odnajduje się w każdych warunkach. W pełni metalowa konstrukcja drukarki i mechanizm odlewniczy z aluminium są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki produkcji i są zaprojektowane na lata bezproblemowego użytkowania. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Jej kompaktowa konstrukcja, cicha praca i szybki przepływ etykiet jest taki sam w domu, w biurze lub w środowisku produkcyjnym. Konstrukcja drukarki wykonana w pełni z metalu i mechanizm drukujący z odlewu aluminiowego są na tyle trwałe, że mogą wytrzymać najtrudniejsze warunki środowiskowe oraz zapewniają wiele lat bezproblemowej eksploatacji. Zastosowanie: produkcja, magazyn i logistyka, sprzedaż detaliczna.

 

Najważniejsze cechy drukarki:

- waga: 39% niższa, wielkość: 30% mniejsza niż TTP-246M Pro,

- elastyczna regulacja docisku TPH i regulowana linia grzania,

- szeroki kąt otwarcia do zakładania materiałów,

- łatwy w obsłudze 3,5” kolorowy wyświetlacz GUI i intuicyjne wskaźniki,

- standardowe USB, host USB, port szeregowy i wewnętrzny Ethernet.

TSC MB240 seria przemysłowych drukarek etykiet termicznych / termotransferowych jest nowym liderem w dziedzinie druku etykiet przemysłowych o szerokości do 4". Seria MB240 została zaprojektowana tak, aby pasowała do większych modeli drukarek przemysłowych TSC, w tym serii MH240 i MX240P. MB240 ma niewielkie wymiary, łatwo zrozumiały interfejs operatora i pełny zestaw opcji spełniających niemal każdą aplikację drukującą. Kompaktowa konstrukcja, cicha praca i szybka wydajność etykiet sprawia, że urządzenie odnajduje się w każdych warunkach. W pełni metalowa konstrukcja drukarki i mechanizm odlewniczy z aluminium są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki produkcji i są zaprojektowane na lata bezproblemowego użytkowania. Nowy MB240T jest wyposażony w łatwy w użyciu, kontrastowy, kolorowy panel LCD o przekątnej 3,5 cala z 6 przyciskami. Typowe zadania, takie jak kalibracja etykiet, są na wyciągnięcie ręki. Menu można dostosować, aby przynieść często używane zadania na przedni ekran w celu szybszego, mniej skomplikowana użytkowania.

Seria MB240 oferuje najlepszą jakość druku oferowaną przez TSC dzięki szybszym procesorom i ulepszonemu oprogramowaniu układowemu. Nazywamy naszą ulepszoną jakość druku „Thermal Smart Control”, która śledzi i precyzyjnie oblicza czas, przez który każdy piksel musi zostać podgrzany, aby zapewnić dokładne, wyraźne etykiety za każdym razem, niezależnie od tego, czy drukujesz jedną etykietę, czy tysiące etykiet w partiach. Drukarka MB240 może drukować na szerokiej gamie etykiet, począwszy od opasek na rękę dla bezpieczeństwa pacjentów opieki zdrowotnej, etykiet dla elektroniki i etykietowania biżuterii po etykiety wysyłkowe i dystrybucyjne, dzięki czemu idealnie nadaje się do druku przemysłowego.

Podłącz do dowolnego hosta za pomocą różnych interfejsów, w tym Ethernetu, USB, hosta USB, szeregowego RS232 lub opcjonalnego 802.11 a / b / g / n bezprzewodowego, Ethernet lub Bluetooth. Dostępny jest również opcjonalny interfejs ogólnego zastosowania / wyjścia GPIO (General Purpose Input / Output) do podłączania różnych urządzeń przemysłowych i etykiet. Serię MB240 można wyposażyć w opcjonalne odrywanie, podawanie i wewnętrzne przewijanie, które odrywa etykietę po wyjściu z drukarki i czeka, aż użytkownik weźmie etykietę do wydrukowania kolejnej etykiety. Odpady podkładu są wygodnie zwijane wewnątrz drukarki na wewnętrznej przewijarce. Inne opcje obejmują obcinaki, odklejaki, GPIO i bezprzewodową komunikację 802.11 a / b / g / n i Bluetooth.

MB240T
2 Przedmioty

Opis

Rozdzielczość
203 dpi
Wymiary
248 mm x 274 mm x 436 mm
Szerokość etykiety [mm]
108 mm
Złącza
USB, host USB, port szeregowy i wewnętrzny Ethernet
RODZAJ
Drukarka etykiet półprzemysłowa
Technika wydruku
Termotransferowa / termiczna
Szybkość wydruku
203 mm/s
Pamięć
128MB Flash, 64MB SDRAM
Długość etykiety
25.400 mm

Zobacz także

Podobne produkty