Zebra ZT510 Przemysłowa drukarka etykiet

Cena netto: 8867.07 zł
Cena brutto: 10 906,50 zł

Model ZT510 wyposażony jest w opracowane przez firmę Zebra i znane na całym świecie wysokiej jakości mechanizmy drukujące i podzespoły wewnętrzne, które zapewniają konsekwentnie wysoką jakość oraz płynne i bezbłędne działanie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a także praktycznie eliminują kosztowne przestoje. W pełni metalowa konstrukcja, wzmocniona obudowa i zalaminowane przyciski kopułowe zapobiegające wnikaniu pyłu, kurzu, brudu i wilgoci sprawiają, że drukarka ZT510 doskonale sprawdza się w najbardziej niesprzyjających warunkach w środowisku produkcyjnym i magazynowym.

 

Rozdzielczość druku
  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Model ZT510 wyposażony jest w opracowane przez firmę Zebra i znane na całym świecie wysokiej jakości mechanizmy drukujące i podzespoły wewnętrzne, które zapewniają konsekwentnie wysoką jakość oraz płynne i bezbłędne działanie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a także praktycznie eliminują kosztowne przestoje. W pełni metalowa konstrukcja, wzmocniona obudowa i zalaminowane przyciski kopułowe zapobiegające wnikaniu pyłu, kurzu, brudu i wilgoci sprawiają, że drukarka ZT510 doskonale sprawdza się w najbardziej niesprzyjających warunkach w środowisku produkcyjnym i magazynowym. ZT510 to rozwiązanie doskonałe dla firm o mniej zasobnym budżecie, ponieważ zapewnia ono wysoką jakość druku i funkcje następnej generacji w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Drukarka ZT510 wyposażona jest w różne standardowe opcje łączności, w tym port USB, szeregowy, Gigabit Ethernet oraz Bluetooth® LE, i można ją łatwo zintegrować z istniejącymi systemami oraz połączyć z różnymi sieciami. Model ZT510 został opracowany tak, by w przyszłości można go było rozbudowywać i modyfikować wraz z rosnącymi i zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstwa.

 

Najważniejsze cechy drukarki:

- Technologie druku: druk termotransferowy i termiczny,

- Konstrukcja: rama metalowa,

- Cienkowarstwowa głowica drukująca z technologią E3™ Element Energy™ Equalizer zapewniająca wysoką jakość druku,

- Interfejsy: USB, szeregowy, Gigabit Ethernet, Bluetooth® LE,

- Podświetlany, wieloliniowy wyświetlacz obejmujący intuicyjne menu, łatwą w obsłudze klawiaturę oraz zabezpieczenie dostępu hasłem

ZT510

Opis

Rozdzielczość
203 dpi opcja 300 dpi
Wymiary
512,3 x 268,2 x 395,68 mm
Szerokość etykiety [mm]
114 mm
Złącza
USB, szeregowy, Gigabit Ethernet, Bluetooth® LE
RODZAJ
Drukarka etykiet przemysłowa
Technika wydruku
Termotransferowa / termiczna
Szybkość wydruku
Do 305 mm/s
Pamięć
2GB Flash, 512MB RAM
Długość etykiety
3810 mm (maks. długość druku ciągłego)

Zobacz także

Podobne produkty