Zebra ZT610 Przemysłowa drukarka etykiet

Cena netto: 10751.2 zł
Cena brutto: 13 223,98 zł

Drukarki przemysłowe marki Zebra są powszechnie znane ze swojej trwałości, szybkości druku, długiego okresu eksploatacji oraz niezawodności, która nie ma sobie równych. Modele ZT610 i ZT620 bazują na tej tradycji – cechują je kompleksowe zestawy najbardziej zaawansowanych cech i funkcji ze wszystkich serii stacjonarnych drukarek Zebry. Drukarki serii ZT600 zostały zaprojektowane pod kątem niezawodnej pracy w najtrudniejszych nawet warunkach pracy w środowisku przemysłowym, dzięki czemu praktycznie eliminują przestoje spowodowane awarią drukarki.

 

Rozdzielczość druku
Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Drukarki przemysłowe marki Zebra są powszechnie znane ze swojej trwałości, szybkości druku, długiego okresu eksploatacji oraz niezawodności, która nie ma sobie równych. Modele ZT610 i ZT620 bazują na tej tradycji – cechują je kompleksowe zestawy najbardziej zaawansowanych cech i funkcji ze wszystkich serii stacjonarnych drukarek Zebry. Drukarki serii ZT600 zostały zaprojektowane pod kątem niezawodnej pracy w najtrudniejszych nawet warunkach pracy w środowisku przemysłowym, dzięki czemu praktycznie eliminują przestoje spowodowane awarią drukarki. Dzięki wysoce precyzyjnej rejestracji i regulacji linii druku ZT610 umożliwia drukowanie w rozdzielczości 24 pkt/mm nawet 3-milimetrowych etykiet, do zastosowań takich jak płytki drukowane, chipy czy bardzo małe podzespoły – a wszystko to bez powodowanego niewłaściwą jakością druku marnowania kosztownych nośników. Intuicyjne aplikacje systemu operacyjnego Link-OS® i ułatwiająca obsługę konstrukcja usprawniają wszystkie aspekty użytkowania – od procesu wdrażania po codzienną eksploatację i rutynowe czynności konserwacyjne. Seria ZT600 została opracowana specjalnie z myślą o przyszłości – od przystosowanej do modyfikacji obudowy, która umożliwia samodzielne modernizowanie w przyszłości opcji łączności, obsługi nośników czy innych funkcji, aż po kompatybilność z oprogramowaniem SOTI i AirWatch do zarządzania urządzeniami i intuicyjne aplikacje Link-OS, które upraszczają proces aktualizacji i zmian konfiguracji urządzeń.

 

Najważniejsze cechy drukarek:

- Technologie druku: druk termotransferowy i termiczny,

- Konstrukcja: metalowa rama i składana, metalowa pokrywa zasobnika nośników z dużym, przezroczystym oknem,

- Cienkowarstwowa głowica drukująca z technologią E3™ Element Energy™ Equalizer zapewniająca wysoką jakość druku,

- Interfejsy: szybki port USB 2.0, port szeregowy RS-232, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0,

- Bardzo dobrze widoczny kolorowy wyświetlacz, który zmienia kolor na czerwony w razie błędu drukarki, umożliwiając operatorowi rozpoznanie stanu drukarki nawet z oddali,

- Uproszczony, oparty na ikonach system nawigacji po menu kategoryzuje ustawienia w logiczne grupy funkcji

ZT610
3 Przedmioty

Opis

Rozdzielczość
203 dpi/opcjonalnie 300 dpi i 600 dpi (wyłącznie dla modelu ZT610)
Wymiary
505 x 268,2 x 395,68 mm
Szerokość etykiety [mm]
114 mm
Złącza
szybki port USB 2.0, port szeregowy RS-232, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0
RODZAJ
Drukarka etykiet przemysłowa
Technika wydruku
Termotransferowa / termiczna
Szybkość wydruku
356 mm/s (ZT610) i 305 mm/s (ZT620)
Pamięć
2GB Flash, 1GB RAM
Długość etykiety
3810 mm (maks. długość druku ciągłego)

Zobacz także

Podobne produkty