Zebra ZT610 Przemysłowa drukarka etykiet

Cena netto: 10751.2 zł
Cena brutto: 13 223,98 zł

Drukarki przemysłowe marki Zebra są powszechnie znane ze swojej trwałości, szybkości druku, długiego okresu eksploatacji oraz niezawodności, która nie ma sobie równych. Modele ZT610 i ZT620 bazują na tej tradycji – cechują je kompleksowe zestawy najbardziej zaawansowanych cech i funkcji ze wszystkich serii stacjonarnych drukarek Zebry. Drukarki serii ZT600 zostały zaprojektowane pod kątem niezawodnej pracy w najtrudniejszych nawet warunkach pracy w środowisku przemysłowym, dzięki czemu praktycznie eliminują przestoje spowodowane awarią drukarki.

 

Rozdzielczość druku
Ilość

Drukarki przemysłowe marki Zebra są powszechnie znane ze swojej trwałości, szybkości druku, długiego okresu eksploatacji oraz niezawodności, która nie ma sobie równych. Modele ZT610 i ZT620 bazują na tej tradycji – cechują je kompleksowe zestawy najbardziej zaawansowanych cech i funkcji ze wszystkich serii stacjonarnych drukarek Zebry. Drukarki serii ZT600 zostały zaprojektowane pod kątem niezawodnej pracy w najtrudniejszych nawet warunkach pracy w środowisku przemysłowym, dzięki czemu praktycznie eliminują przestoje spowodowane awarią drukarki. Dzięki wysoce precyzyjnej rejestracji i regulacji linii druku ZT610 umożliwia drukowanie w rozdzielczości 24 pkt/mm nawet 3-milimetrowych etykiet, do zastosowań takich jak płytki drukowane, chipy czy bardzo małe podzespoły – a wszystko to bez powodowanego niewłaściwą jakością druku marnowania kosztownych nośników. Intuicyjne aplikacje systemu operacyjnego Link-OS® i ułatwiająca obsługę konstrukcja usprawniają wszystkie aspekty użytkowania – od procesu wdrażania po codzienną eksploatację i rutynowe czynności konserwacyjne. Seria ZT600 została opracowana specjalnie z myślą o przyszłości – od przystosowanej do modyfikacji obudowy, która umożliwia samodzielne modernizowanie w przyszłości opcji łączności, obsługi nośników czy innych funkcji, aż po kompatybilność z oprogramowaniem SOTI i AirWatch do zarządzania urządzeniami i intuicyjne aplikacje Link-OS, które upraszczają proces aktualizacji i zmian konfiguracji urządzeń.

 

Najważniejsze cechy drukarek:

- Technologie druku: druk termotransferowy i termiczny,

- Konstrukcja: metalowa rama i składana, metalowa pokrywa zasobnika nośników z dużym, przezroczystym oknem,

- Cienkowarstwowa głowica drukująca z technologią E3™ Element Energy™ Equalizer zapewniająca wysoką jakość druku,

- Interfejsy: szybki port USB 2.0, port szeregowy RS-232, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0,

- Bardzo dobrze widoczny kolorowy wyświetlacz, który zmienia kolor na czerwony w razie błędu drukarki, umożliwiając operatorowi rozpoznanie stanu drukarki nawet z oddali,

- Uproszczony, oparty na ikonach system nawigacji po menu kategoryzuje ustawienia w logiczne grupy funkcji

ZT610
3 Przedmioty

Opis

Rozdzielczość
203 dpi/opcjonalnie 300 dpi i 600 dpi (wyłącznie dla modelu ZT610)
Wymiary
505 x 268,2 x 395,68 mm
Szerokość etykiety [mm]
114 mm
Złącza
szybki port USB 2.0, port szeregowy RS-232, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0
RODZAJ
Drukarka etykiet przemysłowa
Technika wydruku
Termotransferowa / termiczna
Szybkość wydruku
356 mm/s (ZT610) i 305 mm/s (ZT620)
Pamięć
2GB Flash, 1GB RAM
Długość etykiety
3810 mm (maks. długość druku ciągłego)

Zobacz także

Podobne produkty