DATECS DPP-450 Mobilna drukarka etykiet

Cena netto: 2201.7 zł
Cena brutto: 2 708,09 zł

DATECS DPP-450 to lekka, mobilna drukarka termiczna skierowana do szerokiego grona użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych. W zależności od potrzeb umożliwia szybkie i łatwe drukowanie tekstu, grafiki, kodów kreskowych oraz logo zarówno na papierze ciągłym jak i na etykietach. Łatwa obsługa, wymienny akumulator Li-Ion, cichy, trwały i szybki (do 150mm/s)  termiczny mechanizm drukujący gwarantują najwyższy komfort pracy. 

Typ komunikacji
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

DATECS DPP-450 to lekka, mobilna drukarka termiczna skierowana do szerokiego grona użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych. W zależności od potrzeb umożliwia szybkie i łatwe drukowanie tekstu, grafiki, kodów kreskowych oraz logo zarówno na papierze ciągłym jak i na etykietach. Łatwa obsługa, wymienny akumulator Li-Ion, cichy, trwały i szybki (do 150mm/s)  termiczny mechanizm drukujący gwarantują najwyższy komfort pracy. Do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi np. smartphone lub palmtop wykorzystuje standard komunikacji bezprzewodowej jakim jest BLUETOOTH (opcjonalnie również WiFi). Jej liczne funkcje pozwalają na szerokie zastosowanie z różnymi aplikacjami klienta opartymi m.in. na systemach ANDROID, iOS, WINDOWS, pocketPC oraz palmOS.

Drukarka występuje w wersji z podajnikiem etykiet, który po wydruku występnie odkleja etykietę od podkładu ułatwiając w ten sposób jej pobranie operatorowi drukarki lub w wersji z obcinaczem, który ułatwia odrywanie paragonu lub etykiet.

 

- Druk termiczny

- Prędkość druku do 150 mm/s

- Szerokość druku max 104 mm

- Szerokość papieru 115 mm

- Akumulator Li-Ion 14.8V/2200mAh

- Bluetooth

- Wi-Fi (opcja)

- Druk kodów kreskowych

DPP-450
1 Przedmioty

Opis

Rozdzielczość
203 dpi
Wymiary
70 x 160 x 140 mm
Szerokość etykiety [mm]
104 mm
Złącza
RS232C USB Bluetooth 2.0
RODZAJ
Drukarka etykiet mobilna
Technika wydruku
Termiczna
Szybkość wydruku
150 mm/s
Pamięć
36 Kb
Długość etykiety
b.d.

Zobacz także

Podobne produkty