Unitech MS842P Skaner ręczny bezprzewodowy

Cena netto: 1650 zł
Cena brutto: 2 029,50 zł

Podobnie jak pozostałe modele z serii 842, MS842P obsługuje wszystkie popularne kody kreskowe 1D i 2D oraz kody kreskowe o wysokiej gęstości z opcją HD. Dzięki zintegrowanej łączności bezprzewodowej 2,4GHz i ergonomicznej konstrukcji MS842P zapewnia duży komfort i swobodę poruszania się bez zakłóceń podczas jakichkolwiek zadań skanowania. MS842P firmy Unitech to doskonałe rozwiązanie dla szybkich działań w zakresie bezprzewodowego skanowania, takich jak zarządzanie zapasami w sklepie detalicznym lub większa elastyczność w kasach hurtowni.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Podobnie jak pozostałe modele z serii 842, MS842P obsługuje wszystkie popularne kody kreskowe 1D i 2D oraz kody kreskowe o wysokiej gęstości z opcją HD. Dzięki zintegrowanej łączności bezprzewodowej 2,4GHz i ergonomicznej konstrukcji MS842P zapewnia duży komfort i swobodę poruszania się bez zakłóceń podczas jakichkolwiek zadań skanowania. MS842P firmy Unitech to doskonałe rozwiązanie dla szybkich działań w zakresie bezprzewodowego skanowania, takich jak zarządzanie zapasami w sklepie detalicznym lub większa elastyczność w kasach hurtowni. Dzięki wbudowanej pamięci roboczej, czytnik przechowuje dane w trybie buforowym, gdy znajduje się poza zasięgiem sygnału bezprzewodowego i przesyła te dane, gdy znajdzie się ponownie w zasięgu. Konstrukcja typu Plug and Play ułatwia instalację i integrację MS842P w każdym otoczeniu biznesowym. Dzięki kluczom BT-USB możliwe jest podłączenie czytnika bez pośrednictwa specjalnej stacji bazowej.

Czytnik MS84P firmy Unitech jest doskonałym narzędziem do poprawy produktywności dla szerokiego zakresu aplikacji i bez wątpienia  stanowi jedno z najbardziej wydajnych rozwiązań do skanowania w swojej klasie.

MS842P
2 Przedmioty

Opis

Zastosowanie
Handel
Źródło światła
Dioda
Rodzaj czytnika
Bezprzewodowy
Warunki pracy
Temp. 0 – 50 C

Zobacz także

Podobne produkty