Datalogic PowerScan PM9500-DPM Przemysłowy czytnik kodów kreskowych

Cena netto: 4795 zł
Cena brutto: 5 897,85 zł

Datalogic PowerScan PM9500-DPM EVO to bezprzewodowa wersja skanera PD9500-DPM EVO. Ręczny, przemysłowy skaner kodów 1D oraz 2D typu area imager, wyróżniający się odczytem kodów DPM (Direct Part Marking). Dzięki mocnej konstrukcji posiadającej gumowe elementy, skaner odpory jest na wstrząsy oraz wielokrotne upadki na betonową powierzchnię, a szczelna obudowa (IP65) pozwala na pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych (temp. pracy od - 20 do +50). Komfort pracy zapewnia wyprofilowany uchwyt pistoletowy, podświetlenie pola odczytu białym, ciepły światłem oraz intuicyjny 4-punktowy systemem celowania.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Datalogic PowerScan PM9500-DPM EVO to bezprzewodowa wersja skanera PD9500-DPM EVO. Ręczny, przemysłowy skaner kodów 1D oraz 2D typu area imager, wyróżniający się odczytem kodów DPM (Direct Part Marking).

 

Dzięki mocnej konstrukcji posiadającej gumowe elementy, skaner odpory jest na wstrząsy oraz wielokrotne upadki na betonową powierzchnię, a szczelna obudowa (IP65) pozwala na pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych (temp. pracy od - 20 do +50). Komfort pracy zapewnia wyprofilowany uchwyt pistoletowy, podświetlenie pola odczytu białym, ciepły światłem oraz intuicyjny 4-punktowy systemem celowania.

 

Istotną zaletą skanera PowerScan PM9500-DPM EVO jest sposób jego aktywowania do pracy oraz sposób powiadomień o poprawnym odczycie kodu. Dzięki zastosowaniu technologii Motionix, urządzenie automatycznie przełącza się między ręcznym i automatycznym trybem pracy, a technologia Datalogic „3GL” (Three Green Lights) zapewnia użytkownika o prawidłowym odczycie kodu (poprzez wyświetlający się zielony punkt na kodzie i sygnalizację diodową LED na górze i z tyłu skanera). Funkcjonalności te są szczególnie ważne w środowiskach o dużym natężeniu hałasu oraz w sytuacjach gdzie szybkość pracy jest warunkiem koniecznym.

 

Dodatkowo skaner umożliwia odczyt kodów z ekranów LCD oraz wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Posiada również możliwość skanowania obrazów („robienia zdjęć””) i zapisywania ich w formie pliku graficznego. Zastosowana w skanerze technologia Radio Star 2.0 zapewnia bezprzewodową komunikację w zasięgu do 100m od bazy, zwiększając swobodę pracy oraz eliminując ograniczenia związane z używaniem kabli. Możliwość pracy w trybie point-to-point lub multi-point (do 32 skanerów na tej samej stacji bazowej).

 

PowerScan PM9500-DPM EVO to doskonałe rozwiązanie do pracy w magazynach, halach produkcyjnych, na linii produkcyjnej (tzw. produkcja w toku) oraz do ewidencji urządzeń oznakowanych kodami DPM.

 

Najważniejsze cechy produktu

- odczyt kodów DPM (typowa odległość odczytu z bliskiej do 4-5 cm w zależności od użytej technologi DPM, rozdzielczości, użytego materiału oraz typu powierzchni)

- wielokierunkowy odczyt kodów 1D, PDF417, 2D

- intuicyjny 4 – punktowy systemem celowania

- podświetlenie pola odczytu białym, ciepły światłem

- wyzwalanie odczytu ręczne oraz automatyczne (technologia Motionix)

- potwierdzenie poprawnego odczytu: dźwiękowe oraz świetlne „3 zielone światła” („3GL - 3 Green Lights”)

- multi-interfejs (możliwość wymiennego użycia intefejsów: KBW, RS232 lub USB, poprzez zmianę kabla )

- wytrzymała obudowa (IP 65)

- szeroki zakres temperatur pracy (-20°C do 50°C)

- duża odporność na wstrząsy i upadki (50-krotny upadek na beton z wysokości 2m)

- możliwość samodzielnej wymianyszybki okna odczytu

- komunikacja bezprzewodowa Radio Star 2.0 o zasięgu operacyjnym 100m

- możliwość pracy w trybie point-to-point lub multi-point (do 32 skanerów na tej samej stacji bazowej)

PM9500-DPM
2 Przedmioty

Opis

Zastosowanie
Magazyn
Źródło światła
Image sensor: PD9530: 864 x 544; PD9530-HP/PD9530-HPE: 1280 x 1024
Rozdzielczość
4 mils
Dostępne interfejsy
USB, KBW/PS2, RS232, Ethernet
Wymiary
212 x 110 x 74 mm
Rodzaj czytnika
Ręczny, przemysłowy, 2D Imager
Odległość odczytu
2,5 – 16 cm
Wzór skanujący
b.d.
Warunki pracy
Temp. -20 – 50 °C
Szybkość odczytu
b.d.

Zobacz także

Podobne produkty