InsERT PLUS niebieski dla InsERT GT

Cena netto: 990 zł
Cena brutto: 1 217,70 zł

Niebieski PLUS dla InsERT GT to propozycja dla firm średniej wielkości, wymagających specjalistycznych rozwiązań. Idealnie dostosowany  do wszystkich systemów oferowanych przez InsERT GT, zapewnia nową i bogatszą funkcjonalność. Zastosowanie nowej metody FIFO/LIFO pozwala rozdysponować towary uwzględniając termin ważności. Specjalna funkcja Automatyczne dyspozycje w sieci, zapewnia natychmiastowe zatrzymanie towaru już od chwili umieszczenia go na dokumencie sprzedaży.

Ilość

Z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności, stworzone zostały specjalne pakiety rozszerzeń funkcjonalnych, posiadające wspólną nazwę: PLUS dla InsERT GT. Każde z rozszerzeń zostało wyróżnione odpowiednim kolorem.

 

Dzięki PLUSOM systemy z linii InsERT GT zyskują nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów. Dzięki wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości.

 

niebieski PLUS dla InsERT GT

Każdy z klientów może indywidualnie dobierać PLUSY według własnych potrzeb, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna.

 

Koszty wdrożenia systemów InsERT GT oraz wybranych PLUSÓW są znacząco niższe od analogicznych rozwiązań o identycznej bądź podobnej funkcjonalności innych producentów.

 

Pierwszym rozszerzeniem, jakie proponujemy jest niebieski PLUS dla InsERT GT, który oferuje nową funkcjonalność do wszystkich systemów z linii InsERT GT, na wszystkich stanowiskach. Warunkiem koniecznym, by uruchomić PLUSA jest uaktualnienie programów do wersji 1.09.

 

Instalacja PLUSA przebiega w podobny sposób jak uaktualnienie programu, nie powinna więc stanowić problemu nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników systemu InsERT GT.

 

Funkcjonalność niebieskiego PLUSA dla InsERT GT:

nowe algorytmy zdejmowania ze stanu FIFO/LIFO z uwzględnieniem daty ważności dostawy;

sprzedaż z dowolnych, ręcznie wskazanych dostaw;

obsługa kodów dostaw (numerów seryjnych, numerów serii/partii) związana z wydawaniem z dostaw (oraz InsTYNKT wg kodów dostaw);

automatyczne dyspozycje w sieci (mechanizm wstępnie blokujący towar na magazynie już w czasie edycji dokumentu wydania);

zapis dokumentów handlowych i magazynowych z "odłożonym skutkiem magazynowym";

zapis dokumentów MM z "wykonanym skutkiem tylko na magazynie źródłowym";

nowe typy dokumentów: zwroty do wydań magazynowych (ZWZ) i zwroty do przyjęć magazynowych (ZPZ), a wraz z nimi nowe moduły Wydania odbiorcy i Przyjęcia dostawcy;

rozbudowane pola własne (dla dokumentów oraz kartotek; różnych typów - m.in. pola definiowalne, pola typu słownik oparte na dowolnej definicji, pola będące wynikiem zapytania SQL);

drukowanie z tabel mechanizmem Crystal Reports;

kontrola rezerwacji towarów, sprawdzająca podczas realizacji zamówienia dostępność towaru z uwzględnieniem rezerwacji na wcześniej wystawionych zamówieniach.

W każdym programie linii InsERT GT znajduje się przycisk, uruchamiający moduł InfoPLUS (obok przycisku pomocy i InfoSfery). Moduł ten zawiera informacje o wszystkich zmianach i nowościach w kolejnych odsłonach PLUSA dla InsERT GT. Z InfoPLUSA można także aktywować wersję próbną oraz zarejestrować produkt przez Internet.

 

Próbne uruchomienie niebieskiego PLUSA dla InsERT GT możliwe jest wyłącznie na podmiocie próbnym, każda z funkcjonalności, która dostępna jest wyłącznie w niebieskim PLUSIE została odpowiednio oznaczona w dymku.

1059
6 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty