Datecs WP-50 Online Kasa fiskalna

Cena netto: 1299 zł
Cena brutto: 1 597,77 zł

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową. Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Kolor
Typ komunikacji
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.

Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

 

Zastosowane interfejsy komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych oraz funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

 

Idealna do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie, gry, place zabaw.

 

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

- Kasa mobilna dla handlu i usług

- Baza towarowa 12 000 PLU

- Programowalne klawisze funkcyjne

- Logo graficzne na paragonie

- Wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”

- Akumulator litowo-polimerowy 7.4 V/2000mAh

- Praca w niskich temperaturach od -15°C

- Współpraca z terminalem płatniczym

- Współpraca z Centralnym Repozytorium Kas

WP-50
2 Przedmioty

Opis

Zasilanie awaryjne
Li-Polymer 7.4 V/2000 mAh
Liczba towarów (PTU)
12000
Szerokość papieru
57 mm
Liczba kasjerów
30
Mechanizm drukujący
termiczny
Typ kasy
Mała mobilna
Liczba stawek PTU
7 (A-G)
Klawiatura [ilość klawiszy]
29 klawiszy
Wymiary
88 x 200 x 74 mm
Złącza
RS-232, USB, WIFI, GPRS, BLUETOOTH
Wyświetlacz operatora
LCD
Wyświetlacz klienta
LCD
Nazwa towaru
42 znaki

Podobne produkty