Datecs WP-500 Online Kasa fiskalna

Cena netto: 1399 zł
Cena brutto: 1 720,77 zł

Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

Kolor
Typ komunikacji
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

 

Ergonomię i komfort użytkowania zapewniają zainstalowane wyświetlacze graficzne zapewniające czytelne informacje zarówno dla klienta jak i kasjera. Siedem linii wyświetlacza operatora zapewnia swobodne przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę stanu naładowania akumulatora, podłączenia do sieci oraz pokazuje aktualną datę i godzinę. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

 

Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

 

Innowacyjna konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych i średnich sklepów spożywczych, przemysłowych lub wielobranżowych.

 

Funkcje wydruku kwitów w połączeniu z dużą liczbą klawiszy bezpośrednich PLU znajdują zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro do drukowania zamówień, w pralni lub podobnych zakładach usługowych do wydawania pokwitowań, drukowania biletów wstępu do klubów fitness, spa, siłowni czy basenów.

 

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

 

- Kasa do małego i średniego sklepu

- Baza towarowa 24 000 PLU

- Programowalne klawisze funkcyjne

- Czytelne wyświetlacze graficzne

- Logo graficzne na paragonie

- Wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”

- Akumulator Li-ion 7.4 V/2000 mAh

- Współpraca z terminalem płatniczym

- Współpraca z Centralnym Repozytorium Kas

WP-500
2 Przedmioty

Opis

Zasilanie awaryjne
Li-ion 7.4 V/2000 mAh
Liczba towarów (PTU)
24000
Szerokość papieru
57 mm
Liczba kasjerów
30
Mechanizm drukujący
termiczny
Typ kasy
mała
Liczba stawek PTU
7 (A-G)
Klawiatura [ilość klawiszy]
48 klawiszy
Wymiary
234 x 215 x 73 mm
Złącza
RS-232, USB, LAN, WIFI, GPRS, BLUETOOTH
Wyświetlacz operatora
LCD
Wyświetlacz klienta
LCD
Nazwa towaru
42 znaki

Podobne produkty