Unitek Dwukierunkowy przełącznik HDMI2.0 4K 2-na-1

Cena netto: 65.84 zł
Cena brutto: 80,98 zł
Brutto

Dwukierunkowy przełącznik HDMI 2.0 pozwala na podłączenie dwóch źródeł do jednego wyświetlacza lub odwrotnie – dwóch wyświetlaczy do jednego źródła sygnału HDMI i łatwe wybieranie między dwoma opcjami za pomocą przycisku na obudowie. Podłącz do telewizora dwa urządzenia, z których najczęściej korzystasz, np. dekoder TV, konsolę czy komputer i łatwo wybieraj nadajnik, którego akurat chcesz użyć bez niewygodnego manipulowania kablami. Dwie diody led wskazują, które urządzenie jest w danym momencie aktywne. Switcher HDMI 2.0 obsługuje wszystkie rozdzielczości, także 4K UltraHD. 

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Dwukierunkowy przełącznik HDMI 2.0 pozwala na podłączenie dwóch źródeł do jednego wyświetlacza lub odwrotnie – dwóch wyświetlaczy do jednego źródła sygnału HDMI i łatwe wybieranie między dwoma opcjami za pomocą przycisku na obudowie.

 

Przełącznik sygnału HDMI

Podłącz do telewizora dwa urządzenia, z których najczęściej korzystasz, np. dekoder TV, konsolę czy komputer i łatwo wybieraj nadajnik, którego akurat chcesz użyć bez niewygodnego manipulowania kablami. Dwie diody led wskazują, które urządzenie jest w danym momencie aktywne. Switcher HDMI 2.0 obsługuje wszystkie rozdzielczości, także 4K UltraHD. 

 

Rozdzielacz sygnału HDMI

Ten switch działa także w drugą stronę – umożliwia podłączenie do jednego urządzenia z HDMI dwóch wyświetlaczy np. monitora i rzutnika i szybkiego przełączania pomiędzy nimi (obraz nie będzie wyświetlany na dwóch urządzeniach jednocześnie). Przełącznik jest w pełni plug-and-play, nie trzeba instalować żadnych sterowników, wszystko działa zaraz po podłączeniu.

 

Przemyślany design

Aluminiowa obudowa nie tylko ładnie wygląda, ale także zabezpiecza przed elektrycznością statyczną i zapewnia niezakłócone działanie w temperaturze od -40 do 80°C. Aby uzyskać najlepszą jakość obrazu i dźwięku podłączone przewody nie powinny przekraczać 10 m długości dla 4K i 3 m dla 4K@60Hz.

 

Trzy lata gwarancji

Tak jak inne produkty marki Unitek przełącznik HDMI może zostać objęty trzyletnią gwarancją oficjalnego dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Najważniejsze cechy:

2 różne zastosowania

Przełącznik HDMI 2.0 dwukierunkowy

Przełączenie sygnału przyciskiem między dwoma nadajnikami lub dwoma wyświetlaczami

Wspiera rozdzielczość UltraHD 4K w częstotliwości 60Hz

 

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: port HDMI

Typ złącza: 2x port HDMI

Kolor: space grey

W zestawie: Przełącznik HDMI 2.0, instrukcja obsługi

Transfer danych: 14,4 Mbps

Interfejs: HDMI

Maksymalna rozdzielczość: 4K@60Hz

Wersja HDMI: HDMI 2.0

Obsługiwane technologie: Plug and play, HDCP

Materiał: aluminium, ABS

Zastosowanie: audio-video

Wymiary: 52,6 x 52,6 x 13 mm

Jednokierunkowy: nie

Producent: Unitek

Zakres temperatur: -40~80°C

V1127A
35 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty