Unitek C14086BK Przedłużacz USB-C 10Gbps 4K 60Hz PD 20V/2A

Cena netto: 45.77 zł
Cena brutto: 56,29 zł
Brutto

Czasem potrzebujesz tylko kilku centymetrów kabla więcej. I ty wchodzi przedłużacz USB-c 3.1 Unitek. Cały na czarno. Jako jeden z niewielu przedłużaczy USB-C jest w pełni kompatybilny ze standardem USB 3.1 Gen2, a to znaczy, że zapewnia transfer na poziomie 10 Gb na sekundę, ładowanie 100W i video 4K. Technologia Power Delivery pozwala na zasilanie przez USB nie tylko smartfonów i tabletów, ale także dużych urządzeń jak notebooków np. MacBooka Pro. Natężenie 5A w połączeniu z napięciem 20 V daje nam moc 100W. Chip E-Mark wbudowany w końcówki dba o bezpieczeństwo ładowania. Pamiętaj, że ostateczna moc ładowania będzie zależna od pozostałych podłączonych urządzeń, nie wszystkie obsługują Power Delivery.

 

Ilość

Czasem potrzebujesz tylko kilku centymetrów kabla więcej. I ty wchodzi przedłużacz USB-c 3.1 Unitek. Cały na czarno. Jako jeden z niewielu przedłużaczy USB-C jest w pełni kompatybilny ze standardem USB 3.1 Gen2, a to znaczy, że zapewnia transfer na poziomie 10 Gb na sekundę, ładowanie 100W i video 4K.

 

Przedłużacz USB C z PowerDelivery

Technologia Power Delivery pozwala na zasilanie przez USB nie tylko smartfonów i tabletów, ale także dużych urządzeń jak notebooków np. MacBooka Pro. Natężenie 5A w połączeniu z napięciem 20 V daje nam moc 100W. Chip E-Mark wbudowany w końcówki dba o bezpieczeństwo ładowania. Pamiętaj, że ostateczna moc ładowania będzie zależna od pozostałych podłączonych urządzeń, nie wszystkie obsługują Power Delivery.

 

Video przez kabel USB-C

Złącze USB 3.1 drugiej generacji niczym nie ustępuje dedykowanym przewodom video. Obraz w jakości 4K przy próbkowaniu 60Hz, Full HD @ 120 Hz. Do tego oczywiście dźwięk stereo i możesz siadać do oglądania filmu lub gry. Żeby skorzystać z możliwości video, porty USB-C muszą być zgodne z Thunderbolt 3 lub DP Alt Mode.

 

Kabel USB 10 Gbps

Jeśli zależy Ci na bardzo dużej szybkości kopiowania danych, to także przedłużacz dla Ciebie. Niewiele urządzeń na rynku oferuje transfer wyższy niż 10 Gbps, a już na pewno nie żaden przedłużacz USB-C. Jest oczywiście wstecznie kompatybilny z USB 3.0, USB 2,0, USB 1.1.

 

Wygoda używnia

Przedłużka USB-C o długości 50 cm świetnie sprawdzi się, jeśli port USB-C jest zamontowany z tyłu obudowy twojego komputera stacjonarnego a chcesz sprawić, by Twoja praca była nieco wygodniejsza. Kabel szczególnie nadaje się do podłączenia rozładowanego Nintendo Go do stacji dokującej – możesz jednocześnie grać i ładować pada.

 

3 lata gwarancji

Kabel z portem i wtyczką USB-C jest wykonany z materiałów doskonałej trwałości, a na dowód tego marka Unitek oferuje dodatkowy trzeci rok gwarancji. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search, szczegóły na stronie www.gwarancja-unitek.pl

 

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: Port USB-C

Typ złącza: Wtyk USB-C

Kolor: czarny

Długość przewodu: 50 cm

W zestawie: Przedłużacz USB typu C, instrukcja

Transfer danych: 10 Gbps

Interfejs: USB

Maksymalna rozdzielczość: 4K

Oplot: nie

Obsługiwane technologie: Plug and Play, USB SuperSpeed+, Power Delivery

Kompatybilność:

 

PC:

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP (32/64bit)

Linux & Mac OS 10.8 lub nowszy

  

iPad:

iPad Pro 12.9-inch (4., 3. gen)

iPad Pro 11-inch (2., 1. gen)

iPad Air (4. gen)

  

Smartphone:

Android 7.0 lub nowszy (USB-C port wymaga DisplayPort Alt Mode)

 

Standard USB: USB 3.1 Gen 2

Zastosowanie: transfer danych, ładowanie, audio-video

Wymiary: 50 cm

Materiał: PVC, Niklowane styki, ocynkowane miedziane żyły

Linia Unitek: pro

Jednokierunkowy: nie

Producent: Unitek

Kod producenta: C14086BK

C14086BK
989 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty