Unitek Y-C938BK Kabel miniJack 3,5mm - 2xRCA (M) cinch 1,5m

Cena netto: 30.73 zł
Cena brutto: 37,79 zł
Brutto

1,5-metrowy kabel audio do przekazuje sygnał z dowolnego źródła wyposażonego w port Minijack 3,5 mm do odbiorników ze złączem RCA (tak zwany cinch). Przykładowe zestawy, które możesz podłączyć komputer do wieży, smartphone/odtwarzacz MP3 do amplitunera. Żyły przewodu wykonane z czystej miedzi i pozłacane wtyki gwarantują najwyższą jakość sygnału bez zakłóceń. Unitek zadbał o wysoką jakość wykonania, pokrywając przewód elastyczną, a jednocześnie wytrzymałą powłoką z gumy. Wtyk lewy i prawy audio AUX są oznaczone od wewnątrz odpowiednim kolorem, którego nie widać na zewnątrz, więc kabel zachowuje elegancki czarno-złoty wygląd.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

1,5-metrowy kabel audio do przekazuje sygnał z dowolnego źródła wyposażonego w port Minijack 3,5 mm do odbiorników ze złączem RCA (tak zwany cinch). Przykładowe zestawy, które możesz podłączyć:

- komputer do wieży

- smartphone/odtwarzacz MP3 do amplitunera.

 

Żyły przewodu wykonane z czystej miedzi i pozłacane wtyki gwarantują najwyższą jakość sygnału bez zakłóceń. Unitek zadbał o wysoką jakość wykonania, pokrywając przewód elastyczną, a jednocześnie wytrzymałą powłoką z gumy. Wtyk lewy i prawy audio AUX są oznaczone od wewnątrz odpowiednim kolorem, którego nie widać na zewnątrz, więc kabel zachowuje elegancki czarno-złoty wygląd.

 

Wszystkie produkty marki Unitek mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search, szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/

 

Najważniejsze cechy:

przewód audio 1,5 metra

do połączenia urządzeń Minijack 3,5 mm z AUV cinch

 

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: Wtyk AUX Minijack 3,5 mm 3-pin

Typ złącza: 2x wtyk RCA lewy i prawy

Kolor: czarny

Długość przewodu: 1,5 m

W zestawie: przewód audio 1,5, m

Oplot: nie

Zastosowanie: audio

Rodzaj żył: miedziane

Linia Unitek: Basic

Producent: Unitek

Y-C938BK
170 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty