Unitek C4047RD Przewód USB-Lightning kątowy

Cena netto: 20.97 zł
Cena brutto: 25,80 zł
Brutto

Z przewodem C4047RD od Unitek możesz wygodnie ładować baterię iPhona lub iPada bez przerywania zabawy czy pracy. Obie końcówki – także USB A – są zamontowane pod kątem i symetryczne - umożliwiają połączenie urządzeń w każdym kierunku. Kątowy kabel lighting to świetne rozwiązanie, jeśli często używasz telefonu lub tabletu w poziomie np. do oglądania filmików czy gier mobilnych. Przewód zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie oraz szybki i stabilny transfer danych. Jest kompatybilny ze wszystkimi systemami iOS. Metrowy kabel jest zrobiony z bardzo giętkiego materiału, jest więc naprawdę wygodny w użyciu.

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Wygodny kabel do iPhona

Z przewodem C4047RD od Unitek możesz wygodnie ładować baterię iPhona lub iPada bez przerywania zabawy czy pracy. Obie końcówki – także USB A – są zamontowane pod kątem i symetryczne - umożliwiają połączenie urządzeń w każdym kierunku. Kątowy kabel lighting to świetne rozwiązanie, jeśli często używasz telefonu lub tabletu w poziomie np. do oglądania filmików czy gier mobilnych.

  

Ładowanie i synchronizacja

Przewód zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie oraz szybki i stabilny transfer danych. Jest kompatybilny ze wszystkimi systemami iOS. Metrowy kabel jest zrobiony z bardzo giętkiego materiału, jest więc naprawdę wygodny w użyciu.

 

Trwałe wykonanie

Przy jego produkcji wykorzystano chipset Premium, który odpowiada za stabilny transfer danych jak i kontrolę parametrów ładowania. Dzięki niemu korzystanie z przewodu jest bezpieczne. Kabel wykonano z ocynkowanej miedzi - wpływa to z korzyścią na parametry ładowania.

 

3 lata gwarancji

Unitek jest pewny swoich produktów, dlatego wszystkie są oznaczone kodem EAN. Zapewnia to ich oryginalność, a Tobie pozwala przedłużyć gwarancję do trzech lat od daty zakupu. Po prostu zarejestruj się w aplikacji Unitek Search (dostępna na Android i iOS), szczegóły na https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: USB A męskie, symetryczne, kątowy

Złącze 2: Lightning męskie, kątowy

Długość: 1 m

Kolor: czerwony z czarnymi wtykami

Kabel: cynkowana miedź

C4047RD

Zobacz także

Podobne produkty