Unitek Y-C4001GBK Przewód USB 2.0 AM-BM 2M

Cena netto: 11.78 zł
Cena brutto: 14,49 zł
Brutto

Podłącz drukarkę lub inne urządzenie peryferyjne kablem USB 2.0 odpowiedniej długości. Po jednej stronie znajduje się wtyczka USB A, po drugiej USB B. Przewód jest dostępny w długościach 1 m, 2 m, 3 m i 5 m. Zalewane złącza gwarantują, że przewód będzie nam służył przez lata. Przewód wykonano ze 100% miedzi, co pozwala uzyskiwać najwyższe transfery danych. Wielokrotne ekranowanie zabezpiecza dane przed zakłóceniami, a otulina z PVC zapewnia odpowiednią trwałość i giętkość przewodu.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Kabel USB do drukarki

Podłącz drukarkę lub inne urządzenie peryferyjne kablem USB 2.0 odpowiedniej długości. Po jednej stronie znajduje się wtyczka USB A, po drugiej USB B. Przewód jest dostępny w długościach 1 m, 2 m, 3 m i 5 m. 

 

Solidne wykonanie

Zalewane złącza gwarantują, że przewód będzie nam służył przez lata. Przewód wykonano ze 100% miedzi, co pozwala uzyskiwać najwyższe transfery danych. Wielokrotne ekranowanie zabezpiecza dane przed zakłóceniami, a otulina z PVC zapewnia odpowiednią trwałość i giętkość przewodu.

 

Trzy lata gwarancji

Tak jak inne produkty marki Unitek kabel do drukarki może zostać objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: wtyk USB-A

Złącze 2: wtyk USB-B

Standard USB: USB 2.0

Długość: 5 m

Kolor: czarny

Złącza: niklowane

Średnica zewnętrzna: 5 mm

Średnica żył sygnałowych: 28AWG - 0,3mm

Żyły sygnałowe: 100% miedź

Opakowanie: woreczek strunowy

Y-C4001GBK
1284 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty