QNAP TS-431XeU-2G Serwer NAS Alpine AL314 1,7 GHz ARM Cortex-A15 2 GB pamięci RAM DDR3.

Cena netto: 3509.2 zł
Cena brutto: 4 316,32 zł

Wydajny, czterordzeniowy serwer TS-431XeU wyposażono w jeden port 10GbE SFP+, zapewnia pełną obsługę szybkich sieci 10GbE w przystępnej cenie i z maksymalnym zwrotem z inwestycji. Płytka obudowa modelu TS-431XeU nadaje się idealnie do instalacji w małych szafach typu RACK lub szafach z dużą ilością okablowania. Wszechstronny, zintegrowany serwer TS-431XeU wyposażono w szereg wyjątkowych funkcji. Obsługa wirtualnej grupy JBOD (VJBOD) pozwala na przykład w ekonomiczny sposób wykorzystywać nieużywaną przestrzeń na serwerze NAS do rozbudowy pojemności innych serwerów QNAP NAS, a dzięki aplikacji Container Station możliwe jest szybkie tworzenie i wdrażanie aplikacji Internetu rzeczy (IoT). 

Ilość

Wydajny, czterordzeniowy serwer TS-431XeU wyposażono w jeden port 10GbE SFP+, zapewnia pełną obsługę szybkich sieci 10GbE w przystępnej cenie i z maksymalnym zwrotem z inwestycji. Płytka obudowa modelu TS-431XeU nadaje się idealnie do instalacji w małych szafach typu RACK lub szafach z dużą ilością okablowania. Wszechstronny, zintegrowany serwer TS-431XeU wyposażono w szereg wyjątkowych funkcji. Obsługa wirtualnej grupy JBOD (VJBOD) pozwala na przykład w ekonomiczny sposób wykorzystywać nieużywaną przestrzeń na serwerze NAS do rozbudowy pojemności innych serwerów QNAP NAS, a dzięki aplikacji Container Station możliwe jest szybkie tworzenie i wdrażanie aplikacji Internetu rzeczy (IoT). Serwer TS-431XeU stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla rozwijających się firm, które potrzebują pamięci masowej do obsługi kopii zapasowych, przywracania danych, chmury prywatnej i wirtualizacji, a ponadto chcą przygotować swoją infrastrukturę informatyczną do pracy w sieciach 10GbE.

 

Płytka obudowa umożliwia instalowanie serwera w mniejszych szafach typu RACK lub w ciasnych miejscach.

Gotowość do pracy w sieci 10GbE, pamięć podręczna SSD i mechanizm szyfrowania z akceleracją sprzętową.

Funkcja VJBOD umożliwia używanie serwera TS-431XeU do rozbudowy przestrzeni innych serwerów QNAP NAS.

Wirtualizacja z użyciem kontenerów i tworzenie aplikacji IoT dzięki aplikacji Container Station.

Możliwość zbudowania chmury prywatnej do centralnego zarządzania plikami i zadaniami tworzenia kopii zapasowych.

Bezpieczny dostęp dzięki serwerowi i klientowi VPN.

Wyszukiwarka pełnotekstowa Qsirch pozwala szybko znajdować pliki na serwerze NAS.

Łączną przestrzeń można rozbudować nawet do 24 dysków, dodając maksymalnie dwa moduły rozszerzające QNAP UX-1200U-RP lub UX-800U-RP.

TS-431XEU-2G
17 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty