Zebra TC20 Kolektor terminal przenośny on-line

Cena netto: 1590.87 zł
Cena brutto: 1 956,77 zł

Prowadzisz małą firmę. A to oznacza, że masz wiele do zrobienia... i bardzo mało czasu. Teraz jednak możesz mieć do dyspozycji niewielkie narzędzie biznesowe, które zapewni Ci wszystkie funkcje potrzebne do tego, by odnieść większy sukces – komputer mobilny TC20 stworzony przez firmę Zebra. Otrzymasz urządzenie o właściwym wyglądzie, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym można oszczędzać czas i pieniądze oraz zwiększać sprzedaż i rentowność swojej firmy. A wszystko to w odpowiedniej cenie. 

Akcesoria
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Prowadzisz małą firmę. A to oznacza, że masz wiele do zrobienia... i bardzo mało czasu. Teraz jednak możesz mieć do dyspozycji niewielkie narzędzie biznesowe, które zapewni Ci wszystkie funkcje potrzebne do tego, by odnieść większy sukces – komputer mobilny TC20 stworzony przez firmę Zebra. Otrzymasz urządzenie o właściwym wyglądzie, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym można oszczędzać czas i pieniądze oraz zwiększać sprzedaż i rentowność swojej firmy. A wszystko to w odpowiedniej cenie.  Zyskasz komputer skonstruowany z myślą o całodziennej eksploatacji w miejscu pracy. Upadki, wylana woda, deszcz, skrajnie wysoka temperatura i mróz – TC20 został zbudowany tak, by wytrzymać wszystko. Nie musisz się już martwić o niski stan baterii – dzięki unikatowemu modułowi PowerPack nie trzeba przerywać pracy, by znaleźć ładowarkę. TC20 można używać jako radiotelefonu – nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Prawdziwy, wbudowany skaner kodów kreskowych umożliwia natychmiastowe i niewymagające wysiłku rejestrowanie dowolnych kodów kreskowych – elektronicznych i drukowanych, w dowolnym stanie. Kolorowy aparat wysokiej rozdzielczości pozwala na błyskawiczne dokumentowanie – od zobrazowania stanu otrzymanej uszkodzonej przesyłki lub towaru ze zwrotu po zdjęcie prawa jazdy do załączenia do formularza wniosku o wydanie karty kredytowej. A jeśli chodzi o usługi i wsparcie, damy Ci ochronę, jakiej nie może zapewnić żaden konsumencki plan serwisowy – otrzymasz dwa lata ochrony obejmującej normalne zużycie i awarie urządzeń, niezrównane i dostępne wyłącznie od producenta wsparcie techniczne, narzędzie do diagnostyki umożliwiające identyfikację i rozwiązywanie problemów na miejscu, krótki czas oczekiwania na naprawę dzięki obsłudze w pierwszej kolejności, bezpłatne zwroty i wiele innych korzyści. A wszystko to za cenę stanowiącą ułamek kosztu pojedynczej naprawy nieobjętej ochroną.

 

Teraz jednak możesz mieć do dyspozycji niewielkie narzędzie biznesowe, które pomoże Ci zrobić więcej – w krótszym czasie.

• Łatwe spisywanie towaru – z rekordową prędkością.

• Dbanie o to, by towar, którego szukają klienci, znajdował się na półkach – a nie na zapleczu.

• Możliwość odpowiadania na wszelkie pytania klientów na miejscu.

• Kontakt z dowolnym pracownikiem – pomoc w dowolnym zadaniu za przyciśnięciem przycisku.

• Możliwość zapewnienia większej liczbie klientów obsługi na najwyższym poziomie w celu budowania lojalności – i sprawiania, że odwiedzą oni sklep ponownie. ...a wszystko to za pomocą niewielkiego komputera mobilnego klasy biznesowej, zaprojektowanego specjalnie pod kątem sposobu, w jaki wykonujesz swoją pracę – i miejsca, w którym ją wykonujesz.

TC20
2 Przedmioty

Opis

Typ urządzenia
Dla Handlu
Zasilanie bateryjne
Bateria litowo-jonowa do ponownego ładowania o standardowej pojemności, 3000 mAh

Podobne produkty