Zebra TC25 Kolektor terminal przenośny on-line

Cena netto: 1979.19 zł
Cena brutto: 2 434,40 zł

Całe dnie spędzasz na realizowaniu dostaw, naprawianiu sprzętu lub świadczeniu usług – od usług wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych po dostarczanie przesyłek, prace konserwacyjne w terminalach przeładunkowych i inne. Codziennie masz tyle zadań do wykonania, a tak mało czasu – i tylu konkurentów gotowych do przejęcia Twoich klientów, jeżeli Ty nie wywiążesz się z zadania wystarczająco szybko. Potrzebne Ci narzędzie, które umożliwi Ci szybszą i sprawniejszą pracę – i pomoże codziennie zadowolić większą liczbę klientów. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Całe dnie spędzasz na realizowaniu dostaw, naprawianiu sprzętu lub świadczeniu usług – od usług wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych po dostarczanie przesyłek, prace konserwacyjne w terminalach przeładunkowych i inne. Codziennie masz tyle zadań do wykonania, a tak mało czasu – i tylu konkurentów gotowych do przejęcia Twoich klientów, jeżeli Ty nie wywiążesz się z zadania wystarczająco szybko. Potrzebne Ci narzędzie, które umożliwi Ci szybszą i sprawniejszą pracę – i pomoże codziennie zadowolić większą liczbę klientów. Z pomocą przychodzi tu TC25. Ten smartfon został stworzony do pracy. Deszcze, upały, mrozy, upadki i zalania – TC25 poradzi sobie ze wszystkim. Dzięki unikatowemu przypinanemu modułowi zasilającemu PowerPack nie trzeba będzie już nigdy martwić się tym, że bateria straci moc podczas ważnego zadania. Prawdziwy skaner kodów kreskowych błyskawicznie zarejestruje praktycznie dowolny kod kreskowy w dowolnym stanie – nie trzeba celować ani czekać. Teraz Twoi pracownicy będą mogli skanować części, aby precyzyjnie rejestrować koszty naprawy, lub skanować artykuły w ramach zamówienia w celu zweryfikowania dostawy, co pozwoli Ci uzyskać informacje potrzebne do zabezpieczenia zysków i dbania o jakość obsługi klienta – bez konieczności dodawania czasochłonnych procedur opartych na ręcznym zapisywaniu informacji na wydrukach. A dzięki bezpłatnej i zainstalowanej fabrycznie aplikacji DataWedge kody kreskowe można przesyłać bezpośrednio do aplikacji stosowanych obecnie – bez konieczności tworzenia nowych ani modyfikowania istniejących.

 

• Odpowiednio wytrzymała konstrukcja – nawet jeśli upadnie na ziemię i będzie używane w niskiej lub wysokiej temperaturze, w deszczu czy śniegu, urządzenie nadal będzie działać niezawodnie.

• Odpowiednie funkcje – będziesz otrzymywać potrzebne informacje szybciej niż kiedykolwiek dotąd, co pozwoli Ci wykonywać wszystkie codzienne zadania w znacznie krótszym czasie.

• Odpowiedni plan serwisowy za rozsądną cenę – aby urządzenie zawsze było w dobrym stanie, gotowe do pracy.

• Gwarantowane zasilanie na cały dzień – dzięki łatwo dołączanej unikatowej baterii PowerPack o zwiększonej pojemności.

• Najszybsza łączność komórkowa – szybki dostęp do aplikacji i doskonała jakość głosu.

TC25
1 Przedmiot

Opis

Typ urządzenia
Dla Handlu i pracowników mobilnych
Zasilanie bateryjne
Bateria litowo-jonowa do ponownego ładowania o standardowej pojemności, 3000 mAh

Podobne produkty