Hisense HM388 Terminal komputerowy PC-POS

Cena netto: 1644 zł
Cena brutto: 2 022,12 zł

Terminal komputerowy z funkcją pracy mobilnej dedykowany do pracy w systemach sprzedaży. Urządzenie składa się z dwóch modułów: stacji dokującej i tabletu, które po połączeniu ze sobą oferują cechy klasycznego stanowiska sprzedaży. 8"- Intel Z8350 - ekran pojemnościowy. W każdej chwili Sprzedawca może jednak zabrać ze sobą tablet i pracować na nim w dowolnym miejscu sklepu. Podstawowym trybem pracy terminala jest tryb stacjonarny, który dodatkowo rozbudowano o funkcję pracy mobilnej. Rozwiązanie zaprojektowano tak, aby Kasjer mógł możliwie jak najprościej przełączać się pomiędzy trybami: stacjonarnym i mobilnym.

System
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Terminal komputerowy z funkcją pracy mobilnej dedykowany do pracy w systemach sprzedaży. Urządzenie składa się z dwóch modułów: stacji dokującej i tabletu, które po połączeniu ze sobą oferują cechy klasycznego stanowiska sprzedaży. 8"- Intel Z8350 - ekran pojemnościowy.

 

W każdej chwili Sprzedawca może jednak zabrać ze sobą tablet i pracować na nim w dowolnym miejscu sklepu. Podstawowym trybem pracy terminala jest tryb stacjonarny, który dodatkowo rozbudowano o funkcję pracy mobilnej. Rozwiązanie zaprojektowano tak, aby Kasjer mógł możliwie jak najprościej przełączać się pomiędzy trybami: stacjonarnym i mobilnym. Stacja dokująca wyposażona jest w układ ferromagnesów, które stabilizują tablet i jednocześnie ułatwiają jego dokowanie. W koncepcji zrezygnowano z rozwiązań przemysłowych na rzecz doskonałej stylistyki i wysokiej mobilności.

 

Podstawowym zadaniem HM388 jest podnoszenie skuteczności Sprzedawcy w sytuacjach wymagających od niego szczegółowej wiedzy produktowej i logistycznej bezpośrednio przy ekspozycji towaru. Funkcja mobilnego Sprzedawcy również bardzo często wykorzystywana jest do rozładowywania kolejek do kas w trakcie wzmożonego sezonu sprzedażowego.

 

Tablet posiada zintegrowane urządzenia:

- czytnik kart magnetycznych (3 ścieżki)

- czytnik zbliżeniowy NFC (karty Mifare one, karty procesorowe Mifare)

- kamery (typu webcam): przednia i tylna

 

Stacja dokująca:

- pozwala na wygodną pracę w trybie stacjonarnym.

- zwiększa ilości portów komunikacyjnych o odpowiednio: 3xUSB 2.0, 1xRS232

- umożliwia ładowanie tabletu podczas pracy

HM388
2 Przedmioty

Opis

Interfejsy
1 x Micro USB (tablet); 3 x USB 2.0 (stacja dokująca), 1 x RS232 - gniazdo RJ45 (stacja dokująca), WiFi (802.11 b/g/n), Bluetooth (4.0), NFC, Zintegrowany czytnik MSR
Procesor
Intel Atom x5-Z8300 1.44GHz
Wymiary
227x123x12 mm
Zasilacz
Zewnętrzny
Pamięć danych/pamięć RAM
2GB DDR2 1066M
Dysk twardy HDD
32GB eMMC

Zobacz także

Podobne produkty