Elo 15E2D Terminal komputerowy PC-POS

Cena netto: 2875 zł
Cena brutto: 3 536,25 zł

Model zaprojektowany jako uniwersalny terminal komputerowy z panoramicznym wyświetlaczem. Parametry urządzenia zostały dobrane w taki sposób aby uzyskać wyraźny atut cenowy i jednocześnie zapewnić podstawowe zalety wspólne dla wszystkich produktów Elo: odporną konstrukcję, funkcjonalność i estetykę. 15,6"- Celeron J1900 - 2 technologie dotykowe. Terminal Elo 15E2 - kolejny model z serii E to urządzenie klasy "entry-level". Rozwiązania tego typu stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest podstawowa konfiguracja sprzętowa. Na popularność urządzeń z serii E ma duży wpływ atrakcyjna cena i żywotność. Urządzenie dostępne jest z ekranem dotykowym 15,6"  iTouch  oraz AccuTouch.

System
Technologia dotykowa
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Model zaprojektowany jako uniwersalny terminal komputerowy z panoramicznym wyświetlaczem. Parametry urządzenia zostały dobrane w taki sposób aby uzyskać wyraźny atut cenowy i jednocześnie zapewnić podstawowe zalety wspólne dla wszystkich produktów Elo: odporną konstrukcję, funkcjonalność i estetykę. 15,6"- Celeron J1900 - 2 technologie dotykowe.

 

Terminal Elo 15E2 - kolejny model z serii E to urządzenie klasy "entry-level". Rozwiązania tego typu stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest podstawowa konfiguracja sprzętowa. Na popularność urządzeń z serii E ma duży wpływ atrakcyjna cena i żywotność. Urządzenie dostępne jest z ekranem dotykowym 15,6"  iTouch  oraz AccuTouch.

 

Informacja dotycząca rewizji:

- szybszy procesor: Intel Celeron J1900 (4 rdzenie)

- większa ilość pamięci RAM: 4GB

- szybszy dysk: SSD 128GB

 

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), Punkty informacyjny (POI).

15E2D
2 Przedmioty

Opis

Interfejsy
4 x USB 2.0
Procesor
Intel Celeron Quad-Core J1900 2 GHz
Wymiary
390x330x161 mm
Zasilacz
Zewnętrzny
Pamięć danych/pamięć RAM
4GB DDR3L SODIMM
Dysk twardy HDD
128GB 2.5” SATA SSD

Zobacz także

Podobne produkty