Elcom Bravo Terminal komputerowy PC-POS

Cena netto: 2990 zł
Cena brutto: 3 677,70 zł

Elcom BRAVO to elegancki i bardzo praktyczny system kasowy POS z ekranem dotykowym, o dużej wydajności i z szerokimi możliwościami podłączenia urządzeń zewnętrznych. Funkcjonalne wzornictwo i kompaktowe wymiary sprawiają, że nadaje się praktycznie do każdego rodzaju działalności - od sklepów i butików, poprzez salony odzieżowe, aż po apteki. Dotykowy ekran z odporną na ścieranie powierzchnią umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą praktycznie dowolnego przedmiotu bez obawy o zarysowanie wyświetlacza.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Elcom BRAVO to elegancki i bardzo praktyczny system kasowy POS z ekranem dotykowym, o dużej wydajności i z szerokimi możliwościami podłączenia urządzeń zewnętrznych. Funkcjonalne wzornictwo i kompaktowe wymiary sprawiają, że nadaje się praktycznie do każdego rodzaju działalności - od sklepów i butików, poprzez salony odzieżowe, aż po apteki. Dotykowy ekran z odporną na ścieranie powierzchnią umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą praktycznie dowolnego przedmiotu bez obawy o zarysowanie wyświetlacza. Ekran o przekątnej 15,6"  o rozdzielczości 1366x768 (pix) jest odpowiednio duży do wyświetlania wszystkich informacji o sprzedaży jednocześnie. W razie potrzeby urządzenie można rozbudować o wyświetlacz klienta lub pełnowartościowy ekran do celów marketingowych za pomocą złącza VGA.  Regulowany kąt nachylenia ekranu dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność . W rezultacie otrzymujemy ergonomiczne i wygodne w obsłudze urządzenie, które można ustawiać na różnej wysokości względem operatora.

 

Możliwość podłączenia szerokiej gamy urządzeń zewnętrznych to największa zaleta dedykowanych systemów kasowych. W odróżnieniu od zwykłego peceta, POS BRAVO oferuje możliwość podłączenia specjalizowanych urządzeń zewnętrznych typu: wagi elektroniczne, szuflady kasowe, zewnętrzne wyświetlacze klienckie lub reklamowe, klawiatury, terminale płatnicze, moduł WiFi USB, a także czytnik lub drukarkę kodów kreskowych. Umożliwiają to liczne porty, do których dostęp jest wyjątkowo szybki i łatwy, a specjalny kanał wewnątrz podstawy urządzenia umożliwia szybką segregację kabli i utrzymanie porządku wokół stanowiska.

 

Odpowiednią moc obliczeniową urządzenia przy jednoczesnej wysokiej efektywności energetycznej gwarantuje czterordzeniowy procesor Intel oraz szybka pamięć RAM. Dzięki kompaktowej konstrukcji oraz specyficznym niskonapięciowym elementom elektronicznym, POS BRAVO zużywa dziesięciokrotnie mniej energii niż standardowy komputer.

Bravo
2 Przedmioty

Opis

Interfejsy
4 x USB 2.0
Procesor
Intel J1900
Zasilacz
Zewnętrzny
Pamięć danych/pamięć RAM
4GB
Dysk twardy HDD
HDD 500GB

Zobacz także

Podobne produkty