CAS PDS Waga do boksów kasowych

Cena netto: 1599 zł
Cena brutto: 1 966,77 zł

Wagoskaner to rozwiązanie pozwalające w jednym miejscu w strefie przykasowej zainstalować wagę oraz skaner. Dzięki temu przy kasie można ustawić więcej produktów impulsowych, a tym samym zwiększyć przychód. Zastosowanie kosza montażowego pozwala na szybką instalację pomostu wagi w otworze blatu boksu kasowego lub lady. W sytuacji gdy konstrukcja boksu kasowego na to pozwala, pomost wagi może być zainstalowany także bezpośrednio w otworze blatu, dzięki wyposażeniu pomostu wagi w elementy ustalające jego położenie. 

Wyświetlacz
Rodzaj skanera
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wagoskaner to rozwiązanie pozwalające w jednym miejscu w strefie przykasowej zainstalować wagę oraz skaner. Dzięki temu przy kasie można ustawić więcej produktów impulsowych, a tym samym zwiększyć przychód. Zastosowanie kosza montażowego pozwala na szybką instalację pomostu wagi w otworze blatu boksu kasowego lub lady. W sytuacji gdy konstrukcja boksu kasowego na to pozwala, pomost wagi może być zainstalowany także bezpośrednio w otworze blatu, dzięki wyposażeniu pomostu wagi w elementy ustalające jego położenie. 

 

Wagi CAS PDS można łączyć z kasami fiskalnymi oraz komputerowymi stanowiskami POS poprzez interfejs RS232C. Dzięki wzajemnemu połączeniu, wskazanie masy jest przesyłane z wagi do urządzenia rejestrującego sprzedaż. Możliwość wyboru jednego z wielu popularnych protokołów komunikacyjnych (w tym protokołu komunikacyjnego wagi CAS AP-1) sprawia, że wagi CAS PDS mogą współpracować z większością dostępnych na rynku kas fiskalnych oraz urządzeń POS.

CAS PDS
2 Przedmioty

Opis

Współpraca z kasami
Tak
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz
Interfejsy
RS232 lub USB
Wyświetlacz
Podświetlany LCD
Klawiatura
Nie
Waga
15 kg
Temperatura pracy
- 10° C ÷ + 40° C
Typ wagi
Waga dla boksów kasowych
Zakres ważenia/dokładność
15kg/5g
Wymiary szalki
b.d.
Wymiary wagi
b.d.
Marka
Cas

Zobacz także

Podobne produkty