Novitus POS Zestaw gastronomiczny mega

Cena netto: 7367.7 zł
Cena brutto: 9 062,27 zł

Najnowszy model POS w ofercie NOVITUS. Procesor Intel i-3 zapewnia znakomitą wydajność i komfort pracy. Wyposażony w podstawę 2-przegubową pozwala na dowolne dostosowanie ekranu urządzenia do warunków fizycznych obsługi.

 

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

W skład zestawu wchodzą:

- urządzenie z ekranem dotykowym POS VELOX

- drukarka paragonowa N-POS

- program gastronomiczny SOGA zawierający wszystkie moduły dodatkowe

- system operacyjny Microsoft Windows 10IoT

 

POS VELOX

Najnowszy model POS w ofercie NOVITUS. Procesor Intel i-3 zapewnia znakomitą wydajność i komfort pracy. Wyposażony w podstawę 2-przegubową pozwala na dowolne dostosowanie ekranu urządzenia do warunków fizycznych obsługi.

 

Program gastronomiczny SOGA

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.

 

SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.

 

Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu.

 

SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.

 

Moduły programu SOGA

Decydując się na wybór naszego zestawu gastronomicznego MEGA nie muszą się Państwo zastanawiać, który z modułów będzie potrzebny. W cenie otrzymają Państwo dowolnie wybrany zestaw modułów dodatkowych.  

 

Moduły dodatkowe programu SOGA to:

- moduł magazynowy

- obsługa bonownika z systemem Android

- moduł raportów własnych

- system lojalnościowy

- eksport danych do programu księgowego

- obsługa drugiej drukarki fiskalnej

- system VIU (Visual Information Utility umożliwiający obsługę ekranów kuchennych KDS i ekranów Klienta RDS)

- moduł RCP (rejestracja czasu pracy)

 

System operacyjny Microsoft

System operacyjny Windows10IoT został stworzony przez firmę Microsoft z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym typu POS.

 

Drukarka paragonowa N-POS

Uniwersalna i ekonomiczna w użytkowaniu drukarka paragonowa o prędkości wydruku do 300mm/sekundę. Doskonałą elastyczność połączeń zapewniają trzy porty komunikacyjne (USB, RS-232, Ethernet) już w standardzie.

POS-MEGA
10 Przedmioty

Podobne produkty