QNAP EJ1600 v2 Moduł rozszerzający dla QNAP Enterprise ZFS NAS

Cena netto: 22288.63 zł
Cena brutto: 27 415,01 zł

Moduł rozszerzający EJ1600 v2 jest przeznaczony do rozbudowy miejsca w pamięci masowej serwera QNAP Enterprise ZFS NAS przez połączenie większej liczby modułów rozszerzających za pośrednictwem kabli mini SAS do szybkiej transmisji danych. Model EJ1600 v2 z interfejsem 12 Gb/s SAS umożliwia szybką transmisję danych z serwera Enterprise ZFS NAS.

Proste i elastyczne rozwiązanie do rozbudowy pamięci masowej serwera Enterprise ZFS NAS

Moduł rozszerzający EJ1600 v2 jest przeznaczony do rozbudowy miejsca w pamięci masowej serwera QNAP Enterprise ZFS NAS przez połączenie większej liczby modułów rozszerzających za pośrednictwem kabli mini SAS do szybkiej transmisji danych. Model EJ1600 v2 z interfejsem 12 Gb/s SAS umożliwia szybką transmisję danych z serwera Enterprise ZFS NAS. Przydaje się to szczególnie do wymagających wydajnego połączenia aplikacji wirtualizacyjnych oraz obsługujących duże ilości danych, takich jak wideomonitoring, archiwizacja dużych ilości danych oraz pamięć masowa na nagrania telewizyjne, ponieważ zapewnia firmom optymalną wydajność i maksymalny zwrot z inwestycji. Model EJ1600 v2 łączy się z serwerem Enterprise ZFS NAS za pośrednictwem dwuścieżkowej architektury mini SAS, podtrzymując ciągłość działania nawet w przypadku odłączenia zewnętrznego kabla JBOD.

 

- Obsługa dwóch kanałów (ścieżek) umożliwia tolerowanie awarii pojedynczych węzłów w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy

- Ochrona w przypadku brakującego modułu

- Wysoka gęstość, wydajność i skalowalność

- Elastyczne zarządzanie przy użyciu oprogramowania QES Storage Manager

- Idealna pamięć masowa na kopie zapasowe danych z serwera Enterprise ZFS NAS

 

Architektura dwuścieżkowa zapewniająca ciągłość działania

EJ1600 v2 i wszystkie serwery Enterprise ZFS NAS działają w trybie dwukanałowym (dwuścieżkowym), co umożliwia tolerancję awarii pojedynczego węzła. System może nadal działać normalnie nawet po odłączeniu zewnętrznego kabla JBOD wskutek uszkodzenia kabla mini-SAS. Rozwiązanie to jest niezbędne do zapewnienia ochrony danych przesyłanych między urządzeniami oraz rozbudowy pojemności w celu zapewnienia nieprzerwanej obsługi zadań o znaczeniu krytycznym dla firmy. EJ1600 v2 wystarczy podłączyć do serwera Enterprise ZFS NAS i włączyć zasilanie. Serwer NAS wykryje dyski twarde w module EJ1600 v2 jako nowo zainstalowane dyski lokalne. Pojemność pamięci masowej serwera NAS można płynnie zwiększać i zarządzać nią przy użyciu wszechstronnego oprogramowania QES Storage Manager.

 

Więcej informacji: https://www.qnap.com/pl-pl/product/ej1600%20v2

EJ1600 v2

Opis

Kształt
3U, do montażu stelażowego
Interfejs hosta
Trzy złącza SAS
Wskaźniki LED
Dioda LED zasilania systemu (zielona): wł./wył.
Przyciski
Zasilanie / Reset
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
132 × 446,2 × 618 mm
Liczba obsługiwanych dysków
16
Typ dysku twardego
3,5-calowe dyski SAS12/6 Gb/s, dyski twarde lub 2,5-calowe dyski SAS SSD
Temperatura robocza
0 - 40 °C
Zasilacz
Zasilacz nadmiarowy/wymieniany podczas pracy ATX, 450 W, 90–240 V AC, 50–60 Hz
Pobór mocy
344,19 W
Poziom dźwięku
53,5 db(A)
Ostrzeżenie systemowe
Brzęczyk

Zobacz także

Podobne produkty