Unitek Y-9321 USB 3.0 czytnik kart SD/microSD

Cena netto: 45.47 zł
Cena brutto: 55,93 zł
Brutto

Karty SD i microSD to obecnie najbardziej popularne karty na rynku pamięci flash, używane w smartphonach, aparatach fotograficznych, kamerach, tabletach i różnych odtwarzaczach. Czytnik Uniteka Y-9321 pozwala na szybkie przeniesienie danych z karty pamięci SD lub microSD do komputera i odwrotnie. Pozwala na jednoczesny odczyt z 2 kart. Złącze odpowiada standardowi SuperSpeed USB 3.1 Gen 1, zapewnia transfer danych z prędkością 5 Gbps. Jest niezwykle mały, z łatwością zmieści się w każdej torbie z notebookiem, a nawet w damskiej torebce. Solidne wykonanie gwarantuje, że będzie nam długo służył.

Ilość

Podłącz kartę pamięci przez USB

Karty SD i microSD to obecnie najbardziej popularne karty na rynku pamięci flash, używane w smartphonach, aparatach fotograficznych, kamerach, tabletach i różnych odtwarzaczach. Czytnik Uniteka Y-9321 pozwala na szybkie przeniesienie danych z karty pamięci SD lub microSD do komputera i odwrotnie. Pozwala na jednoczesny odczyt z 2 kart.

 

Złącze odpowiada standardowi SuperSpeed USB 3.1 Gen 1, zapewnia transfer danych z prędkością 5 Gbps. Jest niezwykle mały, z łatwością zmieści się w każdej torbie z notebookiem, a nawet w damskiej torebce. Solidne wykonanie gwarantuje, że będzie nam długo służył. Dzięki zastosowanej elektronice adapter do kart SD jest w pełni Plug and play – podłączasz i działa, bez instalowania sterowników. Tak jak wszystkie produkty Uniteka jest objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora, aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na Android i iOS), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB-A 3.1 Gen1

Złącze 2: Czytnik kart SD, obsługa kart: SD, SDXC, SDHC

Złącze 3: Czytnik kart microSD, obsługa kart microSD, microSDXC, microSDXC

wymiary: 30 x 35 x 11 mm

Długość przewodu: 20 cm

jednoczesny odczyt danych z dwóch kart

Kolor: biały

Y-9321
447 Przedmioty

Zobacz także