Unitek HUB 8w1 USB3.1 Typ-C z Power Delivery 100W D1019A

Cena netto: 262.32 zł
Cena brutto: 322,65 zł

Hub D1019A to uniwersalny replikator portów do komputera wyposażonego w port USB Typ-C. Podpinając hub do jednego portu USB C otrzymujemy 8 różnych portów. Ten hub jest stworzony do lekkich, przenośnych ultrabooków, w których brakuje niektórych z tych gniazdek. Jednocześnie, samo urządzenie dzięki dobrze przemyślanemu zestawowi funkcji również jest małe i poręczne, a jednocześnie bardzo przydatne. Port HDMI 1.4 umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K w proporcji 21:9. Wspiera obraz 3D oraz IMAX. Hub jest wyposażony także w port VGA – do starszych modeli monitorów lub projektora. Możliwość podpięcia dodatkowych ekranów poprawia jakość i szybkość pracy. Dodatkowy monitor może pracować w trybie klonowania lub rozszerzonego pulpitu. 

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Wieloportowy HUB USB TYP C 8w1

Hub D1019A to uniwersalny replikator portów do komputera wyposażonego w port USB Typ-C. Podpinając hub do jednego portu USB C otrzymujemy 8 różnych portów:

HDMI v1.4

VGA

RJ45 (Gigabit Ethernet)

2 x port USB 3.0

USB C z funkcją Power Delivery

Czytnik kart SD

Port audio minijack 3,5mm

Ten hub jest stworzony do lekkich, przenośnych ultrabooków, w których brakuje niektórych z tych gniazdek. Jednocześnie, samo urządzenie dzięki dobrze przemyślanemu zestawowi funkcji również jest małe i poręczne, a jednocześnie bardzo przydatne.

 

Zewnętrzny monitor

Port HDMI 1.4 umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K w proporcji 21:9. Wspiera obraz 3D oraz IMAX. Hub jest wyposażony także w port VGA – do starszych modeli monitorów lub projektora. Możliwość podpięcia dodatkowych ekranów poprawia jakość i szybkość pracy. Dodatkowy monitor może pracować w trybie klonowania lub rozszerzonego pulpitu. 

 

Stabilne połączenie LAN i Internet

Bezprzewodowy dostęp do sieci jest bardzo wygodny. Jeśli jednak zależy nam na prędkości połączenia i jego niezawodności - nie ma to jak połączenie przewodem. Gigabitowy port RJ45 umieszczono u szczytu huba, żeby przewód nie zawijał się niepotrzebnie na naszym biurku.

 

Power Delivery

Do portu USB C adaptera możesz podpiąć oryginalny zasilacz MacBooka i ładować komputer przez replikator portów. Unitek HUB 8w1 jest kompatybilny z Power Delivery 3.0, może ładować i synchronizować jednocześnie do 100W (20V / 5A). Port ten możesz też wykorzystać jako kolejny port USB do transferu danych, podpinając np. dysk M.2 w obudowie S1203ABK od Unitek.

D1019A

Zobacz także