Cipherlab CPT 8200 Kolektor terminal przenośny off-line

Cena netto: 1362.5 zł
Cena brutto: 1 675,88 zł

CPT 8200 to urządzenie o niskim zużyciu energii pozwalające na nieprzerwaną pracę nawet przez 100 godzin. Lekki, ergonomiczny, z łatwością mieści się w dłoni i kieszeni. Uchwyt pistoletowy (opcja) znacznie usprawnia pracę operatora. Wysoką wydajność zapewnia nowy, szybszy procesor 32-bitowy oraz pojemna pamięć RAM 4MB i Flash 8MB. Gniazdo kart MicroSD umożliwia załadowanie dodatkowej ilości pozycji do bazy danych. Urządzenie komunikuje się z otoczeniem standardowo poprzez port RS232 lub USB. Opcjonalnie kolektor można wyposażyć w łączność WiFi oraz Bluetooth.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

CPT8200 to poręczny przenośny kolektor danych, wyposażony w czytelny, podświetlany ekran 2,1". Dostępność różnych skanerów (1D i 2D) znacznie poszerza spektrum zastosowania urządzenia. CPT8200 pomimo niewielkich rozmiarów posiada wygodną podświetlaną klawiaturę umożliwiającą wprowadzanie znaków alfabetycznych i cyfr.

 

CPT 8200 to urządzenie o niskim zużyciu energii pozwalające na nieprzerwaną pracę nawet przez 100 godzin. Lekki, ergonomiczny, z łatwością mieści się w dłoni i kieszeni. Uchwyt pistoletowy (opcja) znacznie usprawnia pracę operatora. Wysoką wydajność zapewnia nowy, szybszy procesor 32-bitowy oraz pojemna pamięć RAM 4MB i Flash 8MB. Gniazdo kart MicroSD umożliwia załadowanie dodatkowej ilości pozycji do bazy danych. Urządzenie komunikuje się z otoczeniem standardowo poprzez port RS232 lub USB. Opcjonalnie kolektor można wyposażyć w łączność WiFi oraz Bluetooth. Podświetlany i duży wyświetlacz, wyraźna sygnalizacja dźwiękowa oraz wibracje pozwalają klientom na działania w warunkach hałaśliwych placówek handlowych, czy magazynów. Kolektor CPT 8200 spełnia wymagania klientów w placówkach handlowych, na magazynie czy w służbie zdrowia. Obudowa odporna na upadki z wysokości 1,2m oraz norma szczelności zgodna z IP54 pozwalają stosować urządzenie w trudnych warunkach pracy.

CPT8200
2 Przedmioty

Opis

Typ urządzenia
Batch’owy
Zasilanie bateryjne
Akumulator Li-Ion 1200 mAh
Czas pracy na bateriach
do 124 godzin
Wymiary kolektora
136 x 58 x 32 mm
Procesor kolektora
32 bitowy
Pamięć programu/pamięć FLASH
8 MB
Pamięć danych/pamięć RAM
4 lub 8 MB SRAM
Wyświetlacz kolektora
2,1' 160x160, podświetlany
Zegar czasy rzeczywistego
b.d.
Klawiatura kolektora
24 podświetlanych klawiszy
Czytnik kodów kreskowych
Laserowy, Linear Imager lub Imager 2D
Odległość odczytu kodów
b.d.
Interfejsy kolektora
RS 232 lub USB (dok)
Rozdzielczość czytnika
b.d.
Temperatura pracy urządzenia
-10 - 60°C

Zobacz także

Podobne produkty