Senor V5e Terminal 15" z ekranem dotykowym pojemnościowym

Cena netto: 4242.27 zł
Cena brutto: 5 217,99 zł

V5e to nowa seria  komputerów POS  marki Senor. Płaski  bezramkowy ekran dotykowy w połączeniu z kolorową obudową nadaje urządzeniu elegancki i nowoczesny wygląd.  V5e na platformie Intel  Celeron  to wydajne i energooszczędne rozwiązanie. System bezgłośnego chłodzenia podwyższa komfort pracy i zapobiega przed przenikaniem brudu znajdującego się w powietrzu do wnętrza obudowy i jego osadzaniem się na podzespołach powodując ich przegrzewanie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, solidności wykonania i niezawodności V5e  jest w stanie dopasować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

System
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

V5e to nowa seria  komputerów POS  marki Senor. Płaski  bezramkowy ekran dotykowy w połączeniu z kolorową obudową nadaje urządzeniu elegancki i nowoczesny wygląd.  V5e na platformie Intel  Celeron  to wydajne i energooszczędne rozwiązanie. System bezgłośnego chłodzenia podwyższa komfort pracy i zapobiega przed przenikaniem brudu znajdującego się w powietrzu do wnętrza obudowy i jego osadzaniem się na podzespołach powodując ich przegrzewanie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, solidności wykonania i niezawodności V5e  jest w stanie dopasować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Komputer spełnia wymogi standardu IP54 (odporność na wodę i kurz) dzięki czemu może bezawaryjnie pracować w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności np. baseny, SPA. V5e może być regulowany ręcznie w poziomie oraz w pionie.

Wersja standardowa zawiera łatwy do odinstalowania dysk Half-Slim SSD z opcjonalnym rozszerzeniem pamięci masowej o drugi dysk SSD. Jest to dodatkowy port umożliwiający korzystanie z funkcji RAID 1 Disk Mirroring.  Tym samym zapewnia bezpieczeństwo danych systemowych oraz  transakcji.

Ekran dotykowy wykonany w technologii pojemnościowej zapewnia niezawodność i wysoki komfort pracy przez cały okres użytkowania urządzenia.

 

Komputer POS SENOR V5e to urządzenie typu All-in-One dzięki możliwości rozbudowy o:

- wyświetlacz klienta VFD 2 linie po 20 znaków ,

- czytnik kart magnetycznych 1+2+3,

- kartę WLAN 802.11 g,

 

Poprzez zalety wizualne  oraz dostępność różnych kolorów obudów V5e  staje się idealnym rozwiązaniem dla różnych grup odbiorców zaczynając od handlu detalicznego a kończąc na gastronomii czy hotelarstwie.

Senor V5e
2 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
15"
Typ panelu dotykowego
Pojemnościowy
Maksymalna rozdzielczość
1024x768
Procesor komputera
Intel Celeron 3955U 2.00 GHz
Pamięć systemowa RAM
4GB, 2 x SO-DIMM DDR4 -2133
Możliwość rozszerzenia RAM
32 GB
Dysk twardy HDD
SSD 64 GB - Half Slim
Rozmiar HDD
2,5
Współpraca z systemami operacyjnymi
Windows 7, Windows POSReady 7, Windows 10 IoT for Retail 64 bit
Ilość portów USB
USB 6 x USB 2.0
Ilość portów szeregowych
RS-232 1 x DB-9
Sieć Ethernet
1 x RJ-45 (10/100/1000Mbps)
Warunki pracy
0°C ~ 40°C
Wymiary POS
365x193x290 mm

Zobacz także

Podobne produkty