Unitek Y-3032 Stacja dokująca DUAL HDD USB 3.0 klonowanie

Cena netto: 184.81 zł
Cena brutto: 227,31 zł
Brutto

Y-3032 to najpopularniejsza stacja dokująca firmy Unitek. Przydaje się gdy na komputerze brakuje miejsca lub gdy trzeba szybko sklonować dysk twardy. W tym przypadku to możliwe nawet bez dostępu do komputera, wystarczy jeden przycisk. Klonowanie offline odbywa się z prędkością 485 MB/s. Sklonowanie 128 GB dysku SSD trwa mniej niż 4,5 minuty. Diody Led na obudowie informują o postępie procesu. 

Ilość

Proste tworzenie kopii zapasowych

Y-3032 to najpopularniejsza stacja dokująca firmy Unitek. Przydaje się gdy na komputerze brakuje miejsca lub gdy trzeba szybko sklonować dysk twardy. W tym przypadku to możliwe nawet bez dostępu do komputera, wystarczy jeden przycisk. Klonowanie offline odbywa się z prędkością 485 MB/s. Sklonowanie 128 GB dysku SSD trwa mniej niż 4,5 minuty. Diody Led na obudowie informują o postępie procesu. Stacja dokująca jest idealnym urządzeniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do danych oraz narzędzia do ich szybkiego przetwarzania i powielania w takich procesach jak produkcja materiałów video i backup. Jest też wygodnym rozwiązaniem przy czynnościach wymagających częstej zmiany dysków – łatwy montaż zmniejsza ryzyko awarii.

 

Gdy dysk na komputerze jest zbyt mały

Stacja ma dwa porty na dyski twarde kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku rodzajami dysków SATA: 2,5 i 3,5 cala, HDD, SSD – o wszelkich pojemnościach, także największych. Podłączenie do komputera przez super szybkie USB 3. zapewnia przesyłanie danych z prędkością 5 GB/S. Zastosowana technologia UASP (USB Attached SCSI) zwiększa efektywność transferu o nawet 20%. Stacja do dysków twardych to ciekawa opcja dla małych firm, które chcą archiwizować swoje dane bez inwestowania w kosztowne rozwiązania NAS. Dzięki technologii Pluq&play nie martwisz się o sterowniki, sprzęt działa od razu po podłączeniu do komputera (kompatybilność z systemami Windows, Linux i Mac).

 

Odtwarzacz filmów i zdjęć

Stacja Y-3032 jest także odtwarzaczem video – wystarczy podłączyć ją do telewizora i można usiąść wygodnie na kanapie i oglądać. Na pojemnych dyskach SSD i HDD zmieszczą się setki filmów.

 

Solidna obudowa świetnie wygląda czy to na biurku czy w salonie, a ciężka podstawa zabezpiecza przed przewróceniem. Stacja od spodu ma małe gumowe nóżki zapobiegające przesuwaniu. Po pół godzinie bezczynności stacja automatycznie przechodzi w stan uśpienia, co oszczędza żywotność dysków. Po prostu zadbano o każdy detal – Twoje dane są w bezpiecznych rękach. Ta stacja dokująca tak, jak i inne produkty Unitek, jest objęta trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować wystarczy zarejestrować się przez aplikację Unitek Search (dostępna na Androis i iOS), szczegóły na https://gwarancja-unitek.pl/. 

 

Główne cechy

obsługa funkcji Offline Cloning za pomocą przycisku na obudowie bez udziału komputera

synchronizacja dwóch dysków SATA jednocześnie - na obu w jednej chwili mogą być przeprowadzane operacje zapisu i odczytu danych

obsługa transferu danych: SuperSpeed (do 5Gbps)/HighSpeed (do 480 Mbps)/FullSpeed (do 12 Mbps)

obsługa standardów: SATA III (6Gbps), SATA II (3Gbps) oraz SATA I (1.5Gbps)

obsługa funkcji UASP (USB Attached SCSI Protocol) zwiększający transfer danych*

diody LED wskazujące stan zasilania oraz postęp klonowania

podłączenie do komputera za pomocą portu USB 3.0

Plug&Play

 

*Płyta gówna komputera do którego podłączamy stację musi obsługiwać standard UASP aby móc korzystać z tej funkcji

Y-3032
119 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty