Unitek V1409A Adapter USB-C na DP 1.2 4K@60Hz kabel 1,8 m

Cena netto: 98.77 zł
Cena brutto: 121,48 zł
Brutto

Adapter USB-C na DisplayPort pomaga podłączyć telewizor lub monitor do urządzeń wyposażonych w gniazdo USB-C np. laptopów, tabletów, smartfonów. Przejściówka pasuje do wszystkich urządzeń z portem wyjściowym USB-C lub Thunderbolt 3, jeśli te obsługują DisplayPort Alternate Mode. Przejściówka wspiera HDCP 2.2, więc jest doskonałym rozwiązaniem do oglądania filmów i seriali z popularnych serwisów streamingowych takich jak Netflix czy Amazon Prime Video w jakości 4K. Łatwo prześlesz sygnał w wysokiej rozdzielczości na nowoczesny telewizor z portem DP.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Adapter kablowy USB-C na DisplayPort

Adapter USB-C na DisplayPort pomaga podłączyć telewizor lub monitor do urządzeń wyposażonych w gniazdo USB-C np. laptopów, tabletów, smartfonów. Przejściówka pasuje do wszystkich urządzeń z portem wyjściowym USB-C lub Thunderbolt 3, jeśli te obsługują DisplayPort Alternate Mode.

 

Kabel USB-C z adapterem na standard DisplayPort

Przejściówka wspiera HDCP 2.2, więc jest doskonałym rozwiązaniem do oglądania filmów i seriali z popularnych serwisów streamingowych takich jak Netflix czy Amazon Prime Video w jakości 4K. Łatwo prześlesz sygnał w wysokiej rozdzielczości na nowoczesny telewizor z portem DP.

 

DisplayPort 4K

Zgodność ze standardem DisplayPort 1.2 zapewnia obsługę rozdzielczości 4K przy próbkowaniu 60 Hz. Adaptery USB-C Unitek obsługują też dźwięk stereo 7.1. Przejściówka wspiera obraz 3D. Technologia HDR10 dodatkowo podbija plastyczność obrazu i głębię kolorów.

 

Wygodne rozwiązania

Połączenie przejściówki DP i 2-metrowego przewodu USB (typ C) to wygodne rozwiązanie — dodatkowe kable są niepotrzebne.  Obudowa wokół USB-C jest na tyle mała, że możesz ją podłączyć bez wyjmowania telefonu czy tabletu z etui. Wszystko dla większej wygody użytkownika.

 

3 lata gwarancji od Unitek

Solidna obudowa z aluminium dobrze się komponuje z nowoczesnymi sprzętami, a także zwiększa wytrzymałość konwertera. Trwałe materiały i nowoczesne technologie to gwarancja, że adapter będzie przydatny przez wiele lat. Jesteśmy tego pewni, dlatego na produkty Unitek obowiązuje dodatkowy trzeci rok gwarancji. Aby ją aktywować wystarczy zarejestrować zakup przez aplikację Unitek Search (www.gwarancja-unitek.pl).

 

Netflix w 4K jest kompatybilny z komputerem Mac 2018 lub nowszym z chipem Apple T2 Security i systemem macOS 11.0 Big Sur z najnowszą wersją przeglądarki Safari.

 

Najważniejsze cechy:

Dwumetrowy kabel USB C — DisplayPort

Wideo 4K Ultra HD przy próbkowaniu 6 0Hz

Wspiera nowego MacBooka i inne urządzenia z portem USB-C (port musi obsługiwać Thunderbolt 3 lub DisplayPort Alternate Mode)

Specyfikacja DisplayPort 1.2, 7.1 Dolby Digital, VR, 3D i HDCP 2.2

V1409A
261 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty