Zebra ZC300 Drukarka kart plastikowych

Cena netto: 5671.91 zł
Cena brutto: 6 976,45 zł

Niezależnie od tego, jakiego typu karty drukuje Twoje przedsiębiorstwo – karty identyfikacyjne, członkowskie, kredytowe, debetowe, czy też karty dostępu do obiektów lub wstępu na imprezy – drukarka ZC300 pomoże Ci robić to lepiej, szybciej i łatwiej. Dzięki zgrabnie pomyślanej konstrukcji wyeliminowano praktycznie wszystkie problematyczne kwestie związane z drukiem kart. W efekcie obsługa jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, co trzeba wydrukować – jednostronną czy dwustronną kartę z paskiem magnetycznym lub zbliżeniową, w kolorze lub czarno-białą.

Typ komunikacji
  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Niezależnie od tego, jakiego typu karty drukuje Twoje przedsiębiorstwo – karty identyfikacyjne, członkowskie, kredytowe, debetowe, czy też karty dostępu do obiektów lub wstępu na imprezy – drukarka ZC300 pomoże Ci robić to lepiej, szybciej i łatwiej. Dzięki zgrabnie pomyślanej konstrukcji wyeliminowano praktycznie wszystkie problematyczne kwestie związane z drukiem kart. W efekcie obsługa jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, co trzeba wydrukować – jednostronną czy dwustronną kartę z paskiem magnetycznym lub zbliżeniową, w kolorze lub czarno-białą. A dzięki rewolucyjnej obudowie, która zmieści się wszędzie, zyskujesz możliwość bezpiecznego drukowania kart wszędzie tam, gdzie taka funkcja jest Ci potrzebna. Seria ZC300 – druk kart w prostej formie. Drukarka posiada: wysoce graficzny interfejs LED/LCD, łatwe wdrażanie na zasadzie plug-and-play, rewolucyjny nowy sterownik z graficznym interfejsem użytkownika, elastyczne funkcje projektowania kart i łatwe drukowanie, liczne opcje kodowania, rewolucyjną obudowę, która zmieści się wszędzie. ZC300 doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach, takich jak: ogólna kontrola dostępu (identyfikatory pracownicze), edukacja, handel detaliczny/ rekreacja, hotelarstwo i gastronomia.

 

 Najważniejsze cechy drukarki:

- rozdzielczość druku: 300 dpi,

- pamięć Flash: 2 GB,

- interfejs USB 2.0 i Ethernet 10/100,

- kolorowy graficzny wyświetlacz LCD,

- druk w technologii termosublimacyjnej i termotransferowej bezpośrednio na karcie

ZC300

Opis

Wymiary
258x157x383 mm
Złącza
USB, Ethernet
Technika wydruku
druk w technologii termosublimacyjnej i termotransferowej bezpośrednio na karcie
Rozdzielczość
300 dpi
Szybkość wydruku
900 kart/godz. (druk jednostronny monochromatyczny); 200 kart/godz. (druk jednostronny YMCKO); 140 kart/godz. (druk dwustronny YMCKOK); 450 kart/godz. (druk dwustronny monochromatyczny)
Typy kart
PVC i kompozytowe PVC
Szerokość i długość kart
format CR-80 ISO 7810, typ ID-1, CR79
Pojemność podajnika
100 kart z automatyczną regulacją

Zobacz także

Podobne produkty