Unitek Aktywny hub USB-C 4xUSB 3.1 Gen1 microUSB H1107A

Cena netto: 82.31 zł
Cena brutto: 101,24 zł
Brutto

Hub USB to świetny dodatek do cienkich ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z wielu przydatnych portów. Łatwo podłączysz nawet cztery urządzenia peryferyjne typu mysz, pendrive, tablet graficzny czy duże dyski zewnętrzne. W nowej serii uHUB P5+ są huby o różnych parametrach tak, że każdy znajdzie koncentrator dla siebie. Specyfikacja USB SuperSpeed 5 Gbps zapewnia szybkie przesyłanie danych - koniec z czekaniem na skopiowanie dużych plików. Jest to hub aktywny – jeśli urządzenia wymagają powyżej 500mA natężenia można do niego podłączyć dodatkowe zasilanie. Jako port zasilający wykorzystano microUSB, więc nie ma potrzeby kupowania dodatkowego zasilacza – zamiast niego można wykorzystać ładowarkę do smartphone’a.

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Hub USB to świetny dodatek do cienkich ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z wielu przydatnych portów. Łatwo podłączysz nawet cztery urządzenia peryferyjne typu mysz, pendrive, tablet graficzny czy duże dyski zewnętrzne. W nowej serii uHUB P5+ są huby o różnych parametrach tak, że każdy znajdzie koncentrator dla siebie.

 

Superszybki transfer danych

Specyfikacja USB SuperSpeed 5 Gbps zapewnia szybkie przesyłanie danych - koniec z czekaniem na skopiowanie dużych plików. Jest to hub aktywny – jeśli urządzenia wymagają powyżej 500mA natężenia można do niego podłączyć dodatkowe zasilanie. Jako port zasilający wykorzystano microUSB, więc nie ma potrzeby kupowania dodatkowego zasilacza – zamiast niego można wykorzystać ładowarkę do smartphone’a.

 

Inteligentne ładowanie BC 1.2

W hubie zaimplementowano inteligentne zabezpieczenia BC 1.2, które chronią ładowane akumulatory przez przeładowaniem, przepięciem, zwarciami itd. Smukły, aluminiowy hub doskonale pasuje do nowoczesnej elektroniki i jest przyjemny w użyciu. Giętki przewód o długości 20 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń. Tak jak inne produkty marki Unitek hub może zostać objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Najważniejsze cechy:

4 porty USB A

microUSB do zasilania 10W

Kabel 19 cm z wtykiem USB A

Małe wymiary

Zasilany bezpośrednio z portu USB

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB C

Złącze 2: 4 x Port USB A

Złącze 3: Port microUSB (tylko zasilanie)

Standard USB: USB 3.1 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbps, kompatybilny z USB 2.0 i 1.1

Wymiary: 110mm x 34.8mm x 12.3mm

Wykończenie: aluminium

Technologie: Plug&play, USB SuperSpeed

 

Zawartość opakowania:

Hub USB H1107A

Instrukcja obsługi

H1107A

Zobacz także