Unitek hub USB-C 3xUSB 3.1 Gen1 PD 100W SD microSD H1107C

Cena netto: 164.62 zł
Cena brutto: 202,48 zł
Brutto

Aktywny, aluminiowy hub podłączany przez USB C z trzema portami USB A, czytnikiem kart SD i microSD oraz portem ładowania z Power Delivery 100 W. Połączenie huba USB i czytnika kart pamięci to świetny dodatek do ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z przydatnych portów. Ten model umożliwi Ci podłączenie nawet trzech urządzeń peryferyjnych typu mysz, pendrive, tablet graficzny czy duże dyski zewnętrzne oraz zapis i odczyt danych z kart SD i micro SD.

Ilość

Aktywny, aluminiowy hub podłączany przez USB C z trzema portami USB A, czytnikiem kart SD i microSD oraz portem ładowania z Power Delivery 100 W

 

Połączenie huba USB i czytnika kart pamięci to świetny dodatek do ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z przydatnych portów. Ten model umożliwi Ci podłączenie nawet trzech urządzeń peryferyjnych typu mysz, pendrive, tablet graficzny czy duże dyski zewnętrzne oraz zapis i odczyt danych z kart SD i micro SD.

 

Superszybki transfer danych

Specyfikacja USB SuperSpeed 3.1 Gen 1 zapewnia przesyłanie danych w okamgnieniu. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD i microSD - koniec z czekaniem na skopiowanie dużej liczby plików. Przez porty USB A jest możliwe także ładowanie z mocą 5V/1.5A na każde urządzenie. W hubie zaimplementowano inteligentne zabezpieczenia BC 1.2, które chronią ładowane akumulatory przez przeładowaniem, przepięciem, zwarciami itp. i dobierają najbardziej efektywne natężenie prądu.

 

Power delivery 100 W

Z technologią Power Delivery o mocy 100 W szybko naładujesz nie tylko telefon, ale nawet laptopa, do którego podłączony jest hub. W tym celu wystarczy odpowiednią ładowarkę podłączyć do portu USB C w hubie. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB C w ultrabook’u nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze – bateria czy dodatkowe funkcje.

 

Smukły, aluminiowy hub doskonale pasuje do nowoczesnej elektroniki i jest przyjemny w użyciu. Giętki przewód o długości 20 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń. Tak jak inne produkty marki Unitek koncentrator USB może zostać objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB C

Złącze 2: 3 x Port USB A

Złącze 3: Port USB C (zasilanie 100W)

Zastosowanie: transfer danych, ładowanie

Standard USB: USB 3.1 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbps, kompatybilny z USB 2.0 i 1.1

Wymiary: 110mm x 34.8mm x 12.3mm

Wykończenie: aluminium

Technologie: Plug&play, USB SuperSpeed

 

Zawartość opakowania:

Hub USB H1107C

Instrukcja obsługi

H1107C
68 Przedmioty

Zobacz także