Unitek hub USB-C 3xUSB 3.1 Gen1 HDMI SD microSD H1107F

Cena netto: 153.64 zł
Cena brutto: 188,98 zł
Brutto

Połączenie pasywnego huba USB podłączanego przez USB C z czytnikiem kart pamięci i adapterem HDMI. Przyda się szczególnie użytkownikom cienkich ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z potrzebnych portów. Hub umożliwia podłączenie trzech urządzeń przez typowe USB A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD i microSD. Przez porty USB A jest możliwe także ładowanie z mocą 5V/1.5A na każdym porcie.

Ilość

Połączenie pasywnego huba USB podłączanego przez USB C z czytnikiem kart pamięci i adapterem HDMI. Przyda się szczególnie użytkownikom cienkich ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z potrzebnych portów.

 

Superszybki transfer danych

Hub umożliwia podłączenie trzech urządzeń przez typowe USB A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD i microSD. Przez porty USB A jest możliwe także ładowanie z mocą 5V/1.5A na każdym porcie.

 

Podłącz monitor 4K przez USB C

Praca na 13-calowym monitorze jest wygodna w drodze, ale w domu czy biurze zdecydowanie lepiej korzystać z dużego ekranu. Adapter USB C na HDMI 2.0 umożliwia podłączenie monitora lub telewizora do ultrabooka za pomocą zwykłego przewodu HDMI. Rozdzielczość 4K przy próbkowaniu 30Hz daje krystalicznie ostry i nasycony obraz, a obsługa Audio 7.1 Dolby Digital niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Aby skorzystać z tej funkcji port USB C w tablecie czy laptopie musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode lub być zgodny z Thunderbolt 3.

 

Smukły, aluminiowy hub doskonale pasuje do nowoczesnych urządzeń komputerowych i jest przyjemny w użyciu. Giętki przewód o długości 20 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń. Tak jak inne produkty marki Unitek może być objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB C

Złącze 2: 3 x Port USB A

Złącze 3: port HDMI 2.0 4K@30p

Czytnik kart pamięci SD i microSD o specyfikacji SDHC / SDXC, maksymalna pojemność 2 TB

Zastosowanie: transfer danych, ładowanie

Ładowanie: 5V1.5A na każdym porcie

Standard USB: USB 3.1 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbps, kompatybilny z USB 2.0 i 1.1

Wymiary: 110mm x 34.8mm x 12.3mm

Wykończenie: aluminium

Technologie: Plug&play, USB SuperSpeed 3.1 Gen1, Specyfikacja HDCP2.2, zabezpieczenia ładowania BC1.2

  

Zawartość opakowania:

Hub USB H1107F

Instrukcja obsługi

H1107F
140 Przedmioty

Zobacz także