Unitek Hub USB-C 2x USB 3.1 HDMI DP RJ45 czytnikSD D1056A

Cena netto: 329.25 zł
Cena brutto: 404,98 zł

uHUB S7+ aluminiowy hub podłączany przez USB-C uzupełnia nowoczesne ultrabooki o szereg potrzebnych portów: dwa wyjścia video: DP i HDMI, Ethernet, czytnik kart SD, 2 porty USB-A i USB-C z Power Delivery. Lekkie i mobilne ultrabooki z bezprzewodowym połączeniem z siecią mają swoje zalety, ale czasem potrzebujesz czegoś więcej. Wielofunkcyjny replikator portów umożliwia podłączenie gigabitowego Internetu do komputera bez portu RJ45. Hub umożliwia także podłączenie dwóch urządzeń przez typowe USB-A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD – błyskawicznie skopiujesz tysiące zdjęć z wakacji.

 

uHUB S7+ aluminiowy hub podłączany przez USB-C uzupełnia nowoczesne ultrabooki o szereg potrzebnych portów: dwa wyjścia video: DP i HDMI, Ethernet, czytnik kart SD, 2 porty USB-A i USB-C z Power Delivery.

 

Superszybki transfer danych

Lekkie i mobilne ultrabooki z bezprzewodowym połączeniem z siecią mają swoje zalety, ale czasem potrzebujesz czegoś więcej. Wielofunkcyjny replikator portów umożliwia podłączenie gigabitowego Internetu do komputera bez portu RJ45. Hub umożliwia także podłączenie dwóch urządzeń przez typowe USB-A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD – błyskawicznie skopiujesz tysiące zdjęć z wakacji.

 

Podłącz dwa monitory 4K przez USB C

Praca na 13-calowym monitorze jest wygodna w drodze, ale w domu czy biurze zdecydowanie lepiej korzystać z dużego ekranu. Adapter USB C na HDMI 2.0 i DP umożliwiają podłączenie dwóch monitorów lub telewizorów do komputera. Rozdzielczość 4K przy próbkowaniu 30Hz daje krystalicznie ostry i nasycony obraz, a obsługa Audio 7.1 Dolby Digital niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Aby skorzystać z tej funkcji port USB C w tablecie czy laptopie musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode lub być zgodny z Thunderbolt 3. Na komputerach z systemem Windows lub Linus możliwe jest korzystanie z dwóch dodatkowych monitorów w trybie rozszerzania pulpitu (maksymalna rozdzielczość HDMI 1080P@60Hz).

 

Power Delivery 100 W

Hub jest wyposażony w technologię Power Delivery 100W, co oznacza, że można wydajnie ładować komputer przewodem podłączonym do portu USB C w hubie. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB-C w ultrabook’u nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze – bateria czy dodatkowe funkcje. Ponadto hubem można ładować urządzenia przez porty USB-A – także bez podłączania dodatkowego zasilania. Mimo tak wielu funkcji hub ma dość małe rozmiary i łatwo się go przechowuje. Giętki przewód o długości 17 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń. Aluminium w modnym kolorze świetnie pasuje do nowoczesnej elektroniki.

 

Tak jak inne produkty marki Unitek hub USB-C może zostać objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na Android i iOS), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Najważniejsze cechy:

Rozbudowany replikator portów z 7 funkcjami

Wyjścia video HDMI i DP, funkcja MST

Gigabit Ethernet

2 porty USB-A

Port USB-C

Czytnik kart SD

Power Delivery 100W

 

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: wtyk USB-C

Typ złącza: port HDMI, port RJ45 (8P8C), port USB-C (zasilanie), czytnik kart SD, 2x port USB-A, port DP

Kolor: space grey

Długość przewodu: 17 cm

Zintegrowany przewód: tak

W zestawie: hub USB, instrukcja obsługi

Transfer danych: 5 Gbps

Interfejs: USB-C

Maksymalna rozdzielczość: 4K@30Hz

Wersja HDMI: 2.0

Wersja DP: DP 1.2

Obsługiwane technologie: Power Delivery 100W, USB SuperSpeed 3.1 Gen1,

Materiał: aluminium, PVC

Współpracuje z systemami: iOS, Windows, Linux

Standard USB: USB 3.1 Gen1

Zastosowanie: audio-video, transfer danych, ładowanie

Wymiary: 111,5 x 16 x 61 mm

Linia Unitek: pro

Producent: Unitek

D1056A

Zobacz także