Posnet Fawag Lite Online Kasa fiskalna

Cena netto: 1299 zł
Cena brutto: 1 597,77 zł

Bardzo prosta w obsłudze intuicyjna kasa fiskalna. Ma solidną obudowę, która chroni przed uszkodzeniami. Pierwsza kasa online od firmy POSNET. To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer. W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

Ilość


Bardzo prosta w obsłudze intuicyjna kasa fiskalna. Ma solidną obudowę, która chroni przed uszkodzeniami. Po stronie sprzedawcy i nabywcy duży wyświetlacz. Duża czcionka oraz kolorystyka nie męczą oczu podczas wielogodzinnej pracy. Ma wbudowane dodatkowe klawisze skrótu i funkcji (łącznie 16). Współpracuje z urządzeniami takimi jak: szuflada kasowa, skaner kodów kreskowych oraz komputer.

To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer. W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

Kasę Fawag Lite ONLINE można podłączyć do Centralnego Repozytorium Kas aż na trzy sposoby - wybierz taki , którego potrzebujesz!

1) Z Centralnym Repozytorium Kas możesz połączyć się za pomocą standardowego portu komunikacyjnego LAN/Ethernet.

2) Jeśli posiadasz komputer połączony z Internetem możesz podłączyć kasę do komputera wykorzystując złącze USB;

3) Nie posiadasz internetu na stałe? Nie martw się. Z CRK możesz się również połączyć przez uniwersalny modem BOX 3G. Daje możliwość połączenia z CRK poprzez sieć komórkową, po zainstalowaniu karty SIM micro dowolnego operatora.

Ściągnij instrukcję dotyczącą skonfigurowania połączenia z CRK w kasie Fawag Lite ONLINE (instrukcja Quick OnLine - PDF).

Szczególnie polecana do

    małe sklepy

    punkty usługowe

    salony fryzjerskie i kosmetyczne

    warsztaty samochodowe

    kwiaciarnie

    butiki

    punkty gastronomiczne typu fast-food itp.

    wyspy marketowe

1277FAW
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie awaryjne
AGM 6V
Liczba towarów (PTU)
2000
Szerokość papieru
57 mm
Liczba kasjerów
8
Mechanizm drukujący
1 termiczny drop-in - wrzuć i drukuj
Typ kasy
ONLINE
Liczba stawek PTU
7
Eurofiskalizacja
Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej
Klawiatura [ilość klawiszy]
27 klawiszy
Wymiary
179 x 97 x 191 mm
Złącza
1x RJ45 (Ethernet), 2x RS232, 1x USB (skaner)
Wyświetlacz operatora
LCD 2x16 znaków, podświetlany
Wyświetlacz klienta
LCD 2x16 znaków, podświetlany
Liczba grup towarowych
16
Rabaty
Tak
Nazwa towaru
40 znaków

Zobacz także

Podobne produkty